Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azon gondolkoztam, hogy 35...

Azon gondolkoztam, hogy 35 éves vagyok?

Figyelt kérdés

És azt érzem,hogy nagyon nem akarok gyereket.Komoly kapcsolatban sem tudom elképzelni magam.Kb 14 éves korom óta akartam komolyat,sosem volt kölcsönös rengeteget szenvedtem...hogy nem akartak,kevés vagyok,mindig más s jobb,bizalom ,tisztelet semmi ...

Kb 1 éve érzem,hogy nem akarok komolyat, de ,viszont olykor azt is érzem hogy rosszul érint még igy is hogy semelyik férfi nem néz semmibe max szexre jó vagyok,ha lefekszem hamar,ha nem....de utána magamba is nézek hogy mit tudnék én adni mentálisan....de abba is belefáradtam,hogy folyton megfeleljek, gürizzek a figyelemért, az őszinteségért.....az hogy külsőre is megfeleljek, egyszerűen nemtudom elképzelni azt reálisan,hogy engem tudnának szeretni,kölcsönösen, és nem mennének félre ....előbb utóbb ez úgyis bekövetkezne.....most tételezzük fel 5 év múlva 40 évesen leállnék vkivel, 20 évet együtt lennénk...amitamúgy lehetetlennek érzek....akkor is

...60 évesnél tovább amúgy se akarok élni....teljesen kilátástalannak érzem....ti mit gondoltok?

N


2022. nov. 24. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Én azt gondolom, hogy még nem találtad meg az igazit.
2022. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, éld úgy az életed, ahogy jól esik. Ha nen akarsz kapcsolatot, gyereket, akkor ne legyen. De amúgy mi a konkrét kérdés?
2022. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Az igazinak majd megfelelsz és nem kell gürizned érte!
2022. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Dehát,mikor jön az el....35 múltam
2022. nov. 24. 22:36
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
4: az igazi nem életkorhoz van kötve hanem hozzáálláshoz, kisugárzáshoz és ahhoz, hogy te mit teszel meg érte. Nem fog becsöngetni hozzád, mint a postás!
2022. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Minap mondta egy kollegam hogy elvaltnak kell lenned hogy eleg turelmes legyel egy hosszu kapcsolathoz.


35 evesen neked is el kell egy kicsit gondolkodni hogy az eddigi kapcsolataid miert nem mukodtek es esetleg min kellene javitanod

2022. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sosem akartak velem komolyat,mindig az volt hogy nem akarnak komolyat
2022. nov. 24. 23:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a termeszeted es a hozzaallason azt sugalja hogy koszonom 1 ejszaka eleg lesz..


35 vagy .. 20 kornyeken mar csak csak ismerkednek az emberek.. 15 ev alatt csak kufircra kellettel lehet hogy veled is gond van..

2022. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hat nem...sokaig nem azt sugalltam
2022. nov. 24. 23:46
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Legyen egy nagydarab kutyad! O huseges,te vag neki alegszebb es lefontosabb. Orul afoztosnek es oleleseidnek puszijaidnak. Segit leszurni az onzo parkapcsolatra alkalmatlan kotodesre keptelen embereket. Nagy hazirzo kutyat vakassz.
2022. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!