Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudom helyre rakni magam?

Hogyan tudom helyre rakni magam?

Figyelt kérdés

Legutóbbi kapcsolatom óta 4 éve folyamat olyan nőkkel hoz össze az élet akik randiznak velem (vagy csak hitegetnek hogy akarnak találkozni) és mást választanak vagy vissza mennek az exhez. És a sok rossz tapasztalat után ha véletlen elkezdek beszélni egy normális lánnyal akkor elba**om mert az van a fejembe hogy tuti ő is csak húzza az agyam és ha olyan van hogy hosszabb ideig pl nem ír akkor kiakadok és irkalok és a legrosszabbat feltételezem ( tudom nagyon gáz de szeretnék nagyon javítani ezen de egyszerűen ha látom hogy fent van órákig és megse nézi amit írok rendesen szorongok es nagyon ideges leszek) . Borzasztó rossz érzés folyamat belefutnom a ghosting jelenségbe és ez van 4 éve…Szeretnek valtoztatni magamon valahogy vegre. Sokan mondtak eddig hogy hagyjam egy ideig majd jon de az az erzesem van hogy biztos nem fog jonni magatol..

Megjegyzeskent: 4 ev alatt tobbnyire tinderrol szedtem ezeket ossze

Elkezdtem pszichologushoz is jarni hogy javitsak magamon de olyan szinten draga lett minden hogy suli diak munka mellett nagyon ritkan tudom megengedni magamnak

22/f



2022. dec. 9. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

"ha látom hogy fent van órákig és megse nézi amit írok rendesen szorongok es nagyon ideges leszek"

Ne figyeld, hogy ki van fent, és te se legyél fent. Csinálj "élő" programokat, séta, kirándulás, természet, minden, amit szeretsz, és ne várj senkire. Te menj.

2022. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!