Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet hogy mostanában...

Miért lehet hogy mostanában gyakran szorongok és mindenkit helyre akarok rakni?

Figyelt kérdés

Tehát csomószor nagy bennem a vágy arra hogy valakit alpári stílusban kiosszak. Pl. Ácsorog a bejárati ajtóba és nem tudnak tőle közlekedni erre én odamondanám,hogy: Menj már el innen a k... anyádba,nem veszed észre hogy útban vagy hülye gyerek. Vagy pl. múltkor felújítás volt felettünk ami elhúzódott késő estig,én meg szívem szerint ezt mondtam volna nekik: Ti normálisak vagytok bmeg,már mások aludnának ti meg itt dübörögtök,idióta barmok. Vagy egy hete bicikliztem és az autós nem tartotta be a jobbkéz szabályt,én meg olyat ráordítottam volna,hogy: Te debil f asz,az ilyenek miért kapnak jogosítványt mint te? Vagy ha valaki hangosan beszél az utcán akkor legszívesebben ráordítanám,hogy: A f asznak nem tudsz normál hangon beszélni,gond van a füleddel vagy mi van?

Szóval mint láthatjátok mindenen felkapom a vizet és szívem szerint mindenkit kiosztanék de ebben a tipikus alpári stílusban. Hozzá kell tennem hogy még nem jutottam el odáig hogy ki is mondjam,de így utólag mérgelődöm mindig miatta.


2017. aug. 5. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert eddig mindig téged nyomtak el, és eleged lett belőle. Mindenki türelme véges.

Néha nekem is vannak ilyenjeim, bár nekem túl jó a fantáziám, néha elképzelem a jelenetet és már attól jó kedvem lesz, szóval ténylegesen én se hajtottam még el senkit.

2017. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

túl sok benned a stressz


van miből választani, h a problémádat kezeld: stessz eredetű betegségek, alkoholizmus, konfrontáció esetén meg is veretheted magad, összeütközésbe kerülhetsz a törvénnyel, és kereshetsz stresszmenedzselő módszereket

2017. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy idevágó jó film Michael Douglas-től az Összeomlás, ajánlom.
2017. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!