Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet azért nincs barátnőm...

Lehet azért nincs barátnőm mert soha nem jártam bulizni?

Figyelt kérdés
Én soha nem jártam szórakozni.A hétvégéket is a tévé előtt töltöttem mindig és a szilvesztereket is.Egyszer voltam házibuliban de ott is csak azért mert a szomszédban volt.Amíg a többiek táncoltak én a tévét néztem a szomszédban is egy külön szobában.31/F

2022. dec. 19. 12:14
A kérdező szavazást indított:
A tévénézés is van olyan jó mint a bulizás
Bulizni jobb mint tévét nézni
Nem kell bulizni járni,elég csak társaságban lenni
Nem kell se a buli,se a társaság
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
segíthet ha jársz társaságba, de manapság online is lehet ismerkedni, nekem is úgy sikerült, nem könnyű, de nem szabad feladni, ha valaki elutasít
2022. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most is éppen azt akarom megnézni,mit adnak szilveszterkor a tévében.Hátha lesz valahol egy jó műsor vagy egy jó film.
2022. dec. 19. 12:16
 3/18 A kérdező kommentje:
1 nem szoktam online sem ismerkedni ha van szabadidőm azt a tévé előtt töltöm.
2022. dec. 19. 12:17
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
akkor viszont ne várd, hogy majd a nagy Ő bekopogtat az ajtón, próbálkozás nélkül nincs esélyed
2022. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy kicsit fájt a buliban amikor felálltam a tévé elől hogy kimenjek wc re és azt láttam hogy több haverom is jó csajokkal smárol.Nekem ilyenben nem volt részem😕
2022. dec. 19. 12:21
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
próbálj akkor változtatni a helyzeten, és nem egész nap a tv előtt ülni, más megoldás nem igazán van
2022. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

#6:

Lehet azt hiszi, majd a TV-ből kimászik valami. Végül is a Kör c. filmben megtörtént, habár az a leányka nem volt valami vonzó...de ízlések és pofonok. 😅

2022. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Arról álmodom hogy jön egy lány akivel szilveszterkor együtt nézhetjük a tévét,majd hajnalban miután elálmosodunk a tv előtt elmegyünk együtt aludni.
2022. dec. 19. 12:35
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Ritkán jártam csak bulizni. Férjemet a munkahelyen ismertem meg. Mondjuk ott sok ember dolgozott, akár társaságnak is nevezhetjük. De így, hogy rohadtul nem mozdulsz semerre, így nem lesz semmi.
2022. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Durva hogy manapság van ember aki TV adókat néz és azt élvezi is. Nem tudnám már azt a sok reklámot elviselni. Hogy bírod??
2022. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!