Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az hogy álmodtam egy lánnyal...

Az hogy álmodtam egy lánnyal akivel Tik Tokon szoktam beszélgetni lehet egy jel?

Figyelt kérdés
Ismerősök is vagyunk a Tik Tokon igaz a lány Lengyelországban lakik és nem tud magyarul,de angolul szoktunk beszélgetni.Tegnap éjjel vele álmodtam.Lehet hogy kaptam egy jelet hogy ő az igazi?Lehet hogy el kéne utaznom Varsóba hozzá?30/F

2022. dec. 19. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt álmodtam,hogy nála vagyunk a lakásán és magyarul beszélgetünk.A valóságban nem tud magyarul🙂
2022. dec. 19. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az égiek küldtek egy jelet hogy te is bejössz a lánynak.Mondd meg neki hogy szeretnéd vele együtt tölteni a karácsonyt.Aztán csomagolás,irány a nyugati pályaudvar és fel a lengyelországi vonatra.
2022. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért 30 évesen ennél már több eszed lehetne...
2022. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak annak a jele, hogy érdekel a csaj, de ez nyilván nem újdonság, hiszen azért beszélgetsz vele.


Az álom nem más, mint az élményeid, gondolataid rendezése a memóriád különböző területei között. Ami jobban foglalkoztat, hajlamosabb lehet valamilyen formában megjelenni az álmodban, de egyáltalán nem hordoz semmilyen külső üzenetet, jelet. Pláne nem olyan információt, ami számodra nem állt addig rendelkezésedre.


Hogy ő-e az igazi, vagy egyáltalán kialakulhat-e vele bármi, az nagyban függ attól, hogy egyáltalán kezdeményezel-e nála, hogy több legyen belőle beszélgetésnél és hogyan reagáltok egymás viselkedésére, interakcióira.


"Az igazi" nem úgy működik, hogy ő már tőled függetlenül eleve neked teremtették és csak vele lehetsz boldog. Egy csomó ember mászkál a világban, akik között akadnak olyanok, akikkel jobban összeilletek, több a közös bennetek és ezáltal inkább esélyes, hogy még jobban össze tudtok csiszolódni, ha kellően sok időt és lehetőséget adtok egymásnak. Aztán van, akivel ez működik és tényleg igazivá válik, tartósan együtt lesztek, van akivel kevésbé működik, vagy nem érzitek úgy, hogy érdemes időt és energiát szánnotok az összecsiszolódásra, ezért hamarabb vége lesz és mást kerestek. Döntő többségében azon múlik minden, hogy ti hogyan álltok hozzá, mennyire vagytok kitartóak és alkalmazkodóak.


Meg persze főleg azon, hogy az elején valamelyikőtök kezdeményez-e és a másik arra jól reagál-e...

2022. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!