Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet lúzerként boldoga...

Hogyan lehet lúzerként boldogan élni?

Figyelt kérdés

Minimálbért keresek, busszal járok munkába, nincsenek barátaim, nem járok sehová, minden hobbim bent és egyedül végzendő.


Ronda vagyok, depressziós, félénk, introvertált, már-már lassan antiszociális embergyűlölő. Irigy vagyok, hogy mások olyan könnyen tudnak normális életet élni, nekem pedig ez marad, minden nap ugyanolyan, semmihez nincs kedvem soha. Nem tudom hogy fogom ezt bírni életem végéig.



2022. dec. 20. 08:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi, mindjárt jön a GTA6.

Illetve menj el prostihoz.

2022. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

A hulladék laptopomon a GTA 4 sem fut el.


Nem megyek, mert egyrészt félek, másrészt nem találom őket vonzónak. Nem akarok érzelemmentes szexet.

2022. dec. 20. 08:49
 3/39 anonim ***** válasza:
60%

Változtass… bárki tud csak akarás és kitartás kérdése..

Pályakezdőként én is minimál bérért dolgoztam, mindig kerestem a jobbnál jobb helyeket, most 5 év múlva már ott tartok, hogy a minimálbér négyszeresét keresem (lessz ez még jobb is). Nem szabad leragadni.

Kezdj el edzeni, sokat dob az önbizalmadon és lessz 1 jó alakod is. A nőket így sokkal könnyebb felszedni is. Akár a teremben is építhetsz ki kapcsolatokat, szerezhetsz barátokat.

Nem rinyálni kell hanem tenni valamit! Aki csak rinyál, hogy se ez se az nincs és nem tesz érte semmit az meg is érdemli a sorsát! Változtatni bárki tud, csak akarni kell!

2022. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
10%
Olvass Bibliát, menj templomba!
2022. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

De nem akarok változatni. Egész egyszerűen nem vagyok alkalmas arra hogy emberi kapcsolatokat teremtsek. Sosem ment a dolog.


Én csak boldog akarok lenni.

2022. dec. 20. 09:02
 6/39 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet.
2022. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%

“De nem akarok változtatni.”

Akkor így jártál.. ez van fogadd el, szenvedj tovább. Éld le így az életed. Nem az én vagy más baja ez, hanem a tiéd! Akkor, ha ez megfelel így neked és nem akarsz változtatni akkor minek rinyálsz itt ezen? Mert ha nem akarsz változtatni akkor az azt jelenti, hogy bőven jó így számodra..

#3 voltam.

2022. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
Menj el akkor kamionosnak, ott legalább jól tudsz keresni nagyjából, nem kell hozzá mérnöki tudás.
2022. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Ha esetleg még is akarsz majd változtatnak,első héten napi 10 percet szánj erre, második héten 15-20 percet és így tovább.
2022. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Min változzassak? Mindig is rühelltem a testmozgást, meg időm sincs rá. Az egyetlen amit talán szeretik is, az a biciklizés, de télen nem tudok.


Nagyon el vagyok hízva, de gyerek- és tizenéves koromban nagyon vékony voltam. Nem volt akkor sem önbizalmam, nem éreztem magam boldogabbnak. Súlyokat nem emelgethetek egészségügyi problémák miatt. Próbáltam már többször edzeni, de pár hét után meguntam, mert nem élveztem, nem tett boldoggá. Próbáltam odafigyelni arra is hogy ne egyek olyan sokat, de csak szenvedés volt az egész, állandóna éheztem és nem is tudtam normálisan számolni a kalóriákat.

2022. dec. 20. 09:34
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!