Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az utóbbi időben egyre jobban...

Az utóbbi időben egyre jobban eluralkodott rajtam a magány?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, az én életem úgy alakult sajnos, hogy nem hoztam magammal barátokat az iskolából, vagy aki meg is maradt, az sem olyan igazi "barát", inkább csak rajtam maradt csúnyán mondva, de van hogy hosszú hetekig le sem.. Szóval igen, már évek óta teljesen egyedül vagyok, egy darabig úgy voltam vele, hogy barátok., minek az?. Magányos farkas leszek akkor, nem gond az nekem. Nagyon sok ideig el is voltam a saját magam kis hobbijaival/saját őrületemmel, de egy idő után minden közömbössé vált, mondhatni kiégtem. Hiába van munkám, mert a kutya sem nyitja rám az ajtót, azt sem tudják hogy élek-e (persze szülők, pár rokonon kívül). Hiába a munka (ott is sokszor vagyok egyedül), mert ott addig el-el beszélgetek, de a nap többi 16 órájában totálisan egyedül vagyok. Próbáltam persze szánalmas módon az interneten keresgélni emberkéket, de a beszélgetés mindig 1-2 nap után abbamaradt, nem tudtunk témát felvetni, ízlésünk sem egyezett stb. Én nem írtam, ha ő sem, de ha mégis, akkor is egy válasznál többet nem kaptam, és úgy éreztem hogy nem igazán akar társalgást folytatni velem az illető. Meghát nem is tudom igazán hol lehetne barátkozni, szórakozó helyekre én nem járok például. Van valaki hasonló cipőben? Néha jól esne az embernek egy kedves szó, kijárkálni valahova, írogatni kirándulni, bármi.

2022. dec. 25. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Újabb élettörténet, amely igazolja a nem-Chad élet szörnyűségeit. Köszönöm, hogy leírtad.
2022. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Újabb felesleges hozzászólás, ami bizonyítja hogy az emberek mennyire ráérnek. Köszönöm hogy leírtad. Mit jelent az hogy nem-Chad?
2022. dec. 25. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Igazából a fenti kommentem az együttérzés ékes bizonyítéka. A nem-Chad a nőknél nem sikeres férfiak gyűjtőneve. Incelnek is nevezhetném, csak ez a kifejezés kompromittálódott.


Nyilván egy nőre lenne szükséged, de nem rendelkezel alfahím adottságokkal. Ez a te problémád leegyszerűsítve.

2022. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon járok sajnos sehova, abból adódóan hogy a baráti köröm a 0-val egyenlő, nem létezik. Nagyjából dolgozok, vagy a lakásban ülök.
2022. dec. 25. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hasonló vagyok,szívesen beszélgetnék csak az a gond hogy nem vagyok valami beszéded és elég unalmas vagyok. kb mint te nem sértésként akartam írni.Ettől függetlenül ha tennél egy próbát írj.

Az a fajta ember vagyok aki nagyra értékeli ha keresik és egy idő után ezt nagyon szívesen viszonozza is,ha tényleg azért keresik mert szimpatizálnak vele.

2022. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-jah 26f
2022. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2022. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

akkor már csinálhatnánk egy csoportot is, mert már legalább hárman vagyunk:D

Budapestiek vagytok?

2022. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En igen de en 40 eves vagyok
2022. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Annyi biztos, hogy Isten segít.

Nem tudom hiszel-e Jézus Krisztusban, de a válaszomban elhelyezem azt, amit mindenképp tudnod kell:

Isten szeret bennünket!


Annyira, hogy az Ő egyetlen fiát, Jézus Krisztust adta értünk, hogy nekünk örök életünk legyen.


Jézus eljövén, tanította az embereket, meggyógyította őket bajaikból, gonosz szellemeket űzött, hirdette nekik az Isten igazságát.


Majd semmi gonoszat nem tévén elfogták, megkínozták, kigúnyolták őt. Majd keresztre feszítették, ezzel megölvén őt. De ő harmadnapra feltámadt! És nem tudta a halál őt fogva tartani. Legyőzte a gonosz minden erejét. És felment az Isten jobbjára. És örökké él! És ő a mindenség Ura.


És aki hisz Jézusban, annak is örök élete van.


És nyugodtan kérd őt bármely bajoddal kapcsolatban hittel és alázattal!

És Ő, ha az akarata szerint kéred, megadja, amit kérsz!

Ő szeret.


Én most ennyiben tudtam segíteni.

2022. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!