Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy elhízott,fogatlan,buta...

Egy elhízott,fogatlan,buta férfi min változtasson ha nőt akar magának?

Figyelt kérdés
Mivel kezdjen?Először fogyjon le?Vagy először tanuljon?Vagy csináltassa meg a fogait?Mi legyen az első lépés?31/F

2023. jan. 4. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

1. Fogak

2. Lefogyás, pszichológus elkezdése mehet egyidejűleg. Én a továbbtanulásom eldöntéséhez igénybe venném a pszichológus véleményét is, ha már amúgy is akarok járni.

3. Tanulás

2023. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Méghogy a kűlső nem fontos.... na persze, sok nő még a normális kinézetű embert is lenézi, közben ő maga olyan mint egy madárijesztő
2023. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

1-2.:butaság, fogatlanság megszűntetése.

Szerintem a többi nem annyira fontos, ha az előző kettő megvan.

2023. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Fiatal ember vagy. Nem késő helyregozd az életed. Kezd a fogaiddal, menj el sportolni, legyél sokat a természetben ha az megnyugtat és járj el közösségbe. A rosszindulatú emberekkel akikből rengeteg van azokkal ne foglalkozz.
2023. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Először is száműzd az étrendedből a gabonaféléket, rizst, keményítőt, cukrot. Fermentált ételeket kell enni, sok húslevest, tejtermékeket. Lehetőleg igaziakat. Ha a fogad totál kirohadt már, akkor a fogorvos fog adni megoldást, de amit lehet azt érdemes megmenteni.
2023. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%

Én azt tanácsolom neki, hogy legelőször is vegyen magához egy adag akaratot, küzdési vágyat, sok sok türelmet, és később nagyon hálás lesz magának!

Ezután keressen motivációs csoportokat, ahol saját maguk értek el eredményeket az emberek, nem kapszulák meg csodaszerek által. Érdeklődjön az életmódvaltás témában. Szerintem előbb a külsővel/egészséggel kezdje, és ha sikerült beállítani egy stabil rendet, (itt nem heti mínusz 10 kilóra gondolok meg heti öt nap edzésre, hanem hogy már nem feljebb megy a mérleg, hanem lassan de biztosan, éhezés nélkül lefelé... Ehhez sport is fog idővel kelleni, de a fokozatosságra figyelnék), akkor utána jöhetne az szellemi rész is. Könnyebben is fogja venni az akadályokat, mert már megalapozta a fizikai oldalról.

A fogászatot szerintem a fogyással egy időben lehet rendezni, mind a kettő hosszú folyamat, de orvos véleményét is kikérném. SZTK-ban végzett kezeléssel vigyázzon. Nézze meg ki az orvos.


Szurkolok!!!

2023. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!