Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül vagyok....

Teljesen egyedül vagyok. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok és egyre nehezeb ezt kibírni. Senki nincs velem senkire nem számíthatok, nem tudok senkihez szólni, se barátaim nincsenek se párkapcsolatom a családommal se vagyok jóba.

Senki nem keres, senkit nem érdekelek, olyan mintha mindenki undorodna tölem. Mindent megpróbáltam már hogy ismerkedgyek meg társat/barátokat keressek de semi nem jött össze mgé soha. Ha néha beszélek valakivel az nem tart sokáig mindenki le akar rázni vagy otthagy vagy nem ír vissza. Mindenhol azt látom hogy mindenki van valakivel senki nincs egyedül mindenki beszélget vagy barátjával/barátnőjével van. Nekem sose vót senkim mindig egyedül vótam mindenhol mindent egyedül kelettesz csinálnom aki vót az is eltünt, itthagyott. Mindenkinek megvannak a barátai és én már sehova nem férek be a képbe és mindenki átnéz rajtam meg emberszámba se vesz.

Nem tudom mi a baj velem nem vagyok büdös, rossz embernek se tartom magam és mégse kellek senkinek a világon.

Már ott tartok hogy anak is örülök ha kéregetni odajönek hozzám mer legalább hozzámszól valaki.


Nem akarok teljesen magamra maradni mitcsináljak???



2023. jan. 18. 20:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
55%
Hány éves vagy?
2023. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Mit csinálj? Először is tanulj meg helyesen írni.
2023. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Én leszek a barátod <3
2023. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Haverom ugyanígy járt, bár ő tudatosan lökte el magától a barátait.
2023. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Hogyan alakult ki ez? Nekem írhatsz.
2023. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Munkahelyed csak van! Szomszédaid? Azokhoz is lehet szólni.
2023. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

40F vagyok, munka után otthon egyedül vagyok magamban: jó, hogy nem kell vesződni senkivel sem. Sokak, akiknek volt/van kapcsolatuk meg nem tudnak mit kezdeni a másikkal...

Melyik a jobb: a társas magány, vagy a magányos magány?

Szerintem a magnyos magány jobb...

2023. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

#2 npc szöveg...


Menj fel a városod facebook oldalára, vagy valahova, ahol programokat hirdetnek. Menj ezek közül minél többre, ott pedig menj oda emberekhez, szólj hozzájuk, stb.

Mi vesztenivalód van?

2023. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

vót

kelettesz


Ezek milyen szavak? :)

2023. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom Borsodi 😀 bar Szabolcsitol is hallottam mar.
2023. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!