Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet, olyan hogy örökre...

Lehet, olyan hogy örökre egyedül maradok, nem lesz párom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy egyedül jó. Félek a csalódástól, az átveréstől egy kapcsolatban.

Sok negatív rossz élményem van, főleg a gimiből. Ezért zárkózott lettem, nem tudok nyitni az emberek felé.

Rengeteg családtagom is támad ezért, mert hogy így mi értelme az életemnek. Nem szeretek velük találkozni sem mert beszólogatnak. Tesóm számít csak a szüleimnek az unokák végett. Amit megértek mert nekik az öröm de attól, még nem kellene mindem második szavuknak bántás lenni. Ma is megkaptam minek a diplomám és a pénz, annyira leszek jó, hogy majd a nagynéni pénzeli őket(vagyis én).


2023. jan. 21. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Lehet. Ha nem teszel semmit az ügy érdekében, akkor meg szinte biztos.
2023. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Első lépés, hogy bevalld magadnak, hogy neked nem jó egyedül. Ha jó lenne, nem ez a kérdés született volna meg. Ha ez megvan, akkor el kell döntened, hogy magadtól tudsz-e változtatni, vagy külső segítségre lesz szükséged. Addig merő önsajnáltatás csak a kérdés
2023. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

#1 Na már megint itt van egy megmondóember.

Elárulom: ha tesz, akkor is örökre egyedül marad (sőt, akkor marad igazán). Tizen akárhány évig próbáltam barátnőt szerezni mire feladtam végleg.

Az élet kegyetlen. De kérdező az vigasztaljon, hogy a mai nők nem is érdemlik meg hogy az ember teperjen értük.

2023. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Külföldön is érdemes megpróbálni. Fullos kis latin csajok már egy nyomi csávóért is csorgatják a nyálukat, itt meg úgy fennhordja az orrát egy átlag alatti nő, hogy elképzelni se tudom, ki tudná vagy akarná meghódítani.
2023. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
Én is a külföldet javaslom. Ha minden jól megy én nyáron megyek ki valahova pár napra, külföldön tuti lesz esélyem arra amire itthon sosem volt...
2023. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Persze, mert itt biztos nem a külső miatt utasítják el a férfiak nagy részét...

Ne bohóckodjunk már. :D

2023. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

#6 És neked ki mondta hogy "itthon szar emberek vagyunk"?

Nem vagyunk szar emberek, csak nincs elég pénzünk meg nem nézünk ki elég jól ahhoz hogy a magyar nők irreális elvárásait meg tudjuk ugorni, akik emiatt szóba se hajlandóak állni velünk.

Na már most, külföldön azért normális nők is vannak, akiket meg lehet hívni randizni vagy beszélgetni anélkül hogy ehhez Lamborghini, rózsadombi villa meg évi 12 egzotikus nyaralás kellene...

2023. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

#8: Aham, és ez ilyen magyar bennfentes dolog. Nem is a külföldi minta szivárog be ebbe az országba. Arról vagyunk híresek, hogy a társadalmi trendek nálunk indulnak.

Tehát csóró és ronda vagy, külföldön is csóró és ronda leszel, mellé még kelet-európai migráncs is. Bukni fognak rád a nők.


De ha incelkedésről van szó, akkor felesleges erőlködni. A kinti nők lesznek úgyis a hibásak, hogy nem ugranak a tuti partira

2023. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mert csak egy nő lehet aranyásó pasi nem?


Egyetem mellett dolgoztam, azóta is. Van saját lakásom, autóm is. Nem napról napra élek. De az előző párom kihasznált anyagilag és lelkileg is. Ezekbe a játszmákba fáradtam bele.


Nem hinném máshol, hogy lenne de ausztriába nem mennék. Nem tudok németül.

2023. jan. 22. 00:30
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű: úgy kell ismerkedni hogy az anyagi hátteredről addig en nagyon tudjon semmit míg el nem juttok oda, hogy önmagadért szeret.
2023. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!