Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökre ilyen egyedül maradok?

Örökre ilyen egyedül maradok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és igazából egy barátom sincs. Az iskolában is gondolom, csak azért beszélgetnek velem néha-néha mert olyan szánalmasan festhetek egyedül. Nincs senki akit fel hívhatnék, vagy írhatnék neki ha kivagyok bukva. Hiába próbálok a neten ismerkedni, barátkozni az emberek 1-2 nap vagy óra után megunnak, és nem írnak többet. Bunkó megjegyzéseim vannak, de általánosságban kesves vagyok a számomra új és idegen emberekkel.

Ha nem iskolában vagyok, akkor itthon punnyadok vagy néha mikor a nővérem szánalmas képemet látva elráncigál magával ritka estekben.

Nem gondoltam arra, hogy öngyilkos legyek, de ebben a sok egyedüllétben érzem hogy elsorvadok. Nehezebb napról napra kommunikálnom az emberekkel, és félek, hogy egy nap bezárkózóm teljesen..



2015. jún. 9. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki kellene derítened, mi miatt taszítod az embereket. Illetve legyél nyitott.
2015. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
Keress valami sportot vagy elfoglaltságot, ott majd esetleg találhatsz barátokat...de egyébként elképesztő jó egyedül is lenni, később még vágyni fogsz rá esetleg...
2015. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél nekem írhatsz nyugodtan. :D
2015. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lány vagy vagy fiú? Érdeklődési köröd?:)

Írhatsz, ha gondolod.

2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 3005 ***** válasza:
Járj el valahova.. ne csak neten próbálj ismerkedni. Sok sikert^^
2015. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen típus vagy el kell fogadnod magad, persze változtatni lehet, mondjuk eljársz emberek közé, ha akarsz társaságba lenni, még ha nem is leszel középpontba, kicsit foglalkoznak veled is és nem unatkozol. Vagy ha ez nem megy, olvass témákat a neten vagy akár könyvtárba, valami biztos érdekel és fejleszd magad. Vagy kirándulj azt egyedül is lehet.
2015. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van kedved barátkozni? :)
2015. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak hozzám az iskolában egy szót nem szólt senki ameddig nem volt muszáj, esélyt se adtak hogy ismerkedjek velük, és nem is közeledtek felém soha.
2015. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
írj ha szeretnél:)
2015. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!