Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon kivagyok, elmenjek...

Nagyon kivagyok, elmenjek edzeni, folytatni a gyúrást vagy maradjak itthon depizni és valami mást csinálni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, menj el, ne depizz.
Igen, menj el, aztán küldj képet, szeretem az ismost pasikat.
Menj el edzeni, zuhanyozz le, aztán gyere fel hozzám. ;)
Ne menj, sokkal jobb depizni otthon.
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
miért pont edzeni akarsz? 1000 hasznosabb tevékenység van
2023. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Menj el edzeni, mert az mindenképpen segít, hogy ne legyél lehangolt.
2023. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1, nagyon vicces vagy. Gonoszkodhatsz itt nyugodtan, de majd amikor valaki öngyilkos lesz, visszavezetik a nyomozók, hogy ide írogatott az áldozat és megtalálják az öngyilkosságra buzdító kommentedet (amit a Btk. súlyosan böntet), nagyon rosszul fogsz járni. Úgyhogy nagyon gyorsan fejezd be ezt, mert fel foglak jelenteni, és ha elolvasod a GyK. szabályzatát, akkor látni fogod, hogy a GyK-nak ki kell adni a hatóságoknak az infókat.


Te jelen esetben bűncselekményt követtél el. És ha azt hiszed, hogy a gyáva féreg névtelenséged megőriz téged, nagyon tévedsz, mert az email címed alapján nagyon gyorsan meg fognak téged találni.

2023. febr. 2. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, ne is törődj az ilyen rossz indulatú kommentekkel, nekik úgy néz ki, hogy valamiért ez okoz "örömöt", ha ilyeneket írnak, de az nem jut el az agyukig, hogy ezzel magukkal is kicseszhetnek.

De ez egyébként mindenképpen pozitív, hogy újra elakarod kezdeni az edzést.

4-es voltam.

2023. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4-es, jössz velem edzeni? Jó lenne ma egy gym bro/sis társaságában edzeni...
2023. febr. 2. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
#5 Az előbb csináltam egy kis tricepsznyújtást, bár azt nem tudom, hogy te merre fele szoktál edzeni.
2023. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

7

eredetileg nem az volt az első komment, ami előtte volt azt törölték

2023. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az eredeti #1-es kommentet végre letörölte az admin, amit ezúton is köszönök neki.
2023. febr. 2. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 10 éves korom előtt az öngyilkosságon gondolkodtam, pont a sport miatt. Nem ment, és az egész suli bohóca voltam. Még nem volt közösségi média, mégis az osztályon kívülre is eljutott bénaságom híre. Nem tudtam beilleszkedni. Találtam hobbit, sikerélményeket adott. Nem volt szükségem már barátokra, egyedül nőttem fel és nem voltam depis. Te is találj valamit, amit szeretsz csinálni, és jobb lesz.
2023. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!