Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon tiltott bináris opciós...

Itthon tiltott bináris opciós kereskedést folytatni (2020)? Vagy külföldi oldalakon lehet? Van aki jelenleg is folytat itthonról ilyen kereskedést?

Figyelt kérdés
(Nem a forex kereskedésre gondolok, azt tudom, hogy itthon is lehet.)

2020. jan. 8. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

ha tiltott akkor nyilván nem lehet


valójában arról van szó, hogy volt egy csomó ál-trader cég, ami olyan határok közé helyezte a tőzsdei árfolyamokra való fogadást, hogy statisztikailag mindig a ház nyerjen

ez az árfolyamra való fogadás egyébként a bináris opció, ahol valódi részvényt nem kapsz (meg hát hogy a fenébe kapnál, nem tudsz aranyat meg brent olajat vásárolni, mert ezek piaci indexek)

tőkeáttétekkel, időlimitekkel, megforgatási kötelezettségekkel

ezért van odaírva apróbetűvel, hogy a befektetők 81%-a ennél a CFD-nél veszteséget szenved el


szóval te ezzel aztán semmit nem veszítettél

2020. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem, hogy tiltott-e, nem tényként jelentettem ki :D
2020. jan. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!