Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mely gondolatok adjanak erőt...

Mely gondolatok adjanak erőt ebben a helyzetben, hogyan találjam meg a belső békém?

Figyelt kérdés

A sors úgy adta, hogy teljesen egyedül maradtam, méghozzá külföldön.

Nem költözhetek haza egyelőre,(most nem reszletezném h miert) mert még vannak függőben levő ügyeim, intéznivalóim és úgy nézem, h még legalabb 2-3 évet itt kell legyek.

Sok éven át éltem egyedul, aztan megpróbáltam kapcsolatokat, de a gép azt dobta, hogy egyedul kell megtanuljak a továbbiakban is élni.

Barátaim nincsenek , nincsenek segélyszervezetek a környeken, ahol hasznos lehetek, azaz egy helyen felajánlottam magam, de válaszra sem méltattak. ( a bántalmazott nők egyesülete)

Magyarok egyesülete nincs ebben a városban , csak távolabb ami költséges

Egyszerűen vákuum vesz körül, es tudom h ezt ki lehet bírni, hozzáállás kérdése.

Barátságokat próbáltam kötni, de az emberek elzárkózozttan élnek.

Most mar nem is vágyom másra, mint hogy megtaláljam így is a lelki békém, anelkul, hogy más ebben segítséget nyújtson.

Egyedüli kapcsolattartasom anyam, de mar ő is öreg es persze, hogy Magyarországon lakik, tavol tőlem

Mire hazaérek , mar lehet nem is él/ élnek a rokonaim

Hogyan lehet ezt elérni, mely gondolatokkal, a lelki békét, nyugalmat es erőt?


2023. febr. 19. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha az egyetlen dolog, amiért békétlenséget érzel a magány, akkor azon kell változtatni.

Ha a közeledben nincs lehetőség önkéntes munkára, workshopokra, akár te magad is szervezhetsz. Pl magyar ételek készítése workshop. Bármi, ami tetszik.

2023. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet semmit szervezni, eleg halott környék
2023. febr. 19. 21:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezesetben egy online közösség is megoldást jelenthet.

Hol élsz?

2023. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül még én sem bírnám sokáig. Nem gondolkodtál el azon, hogy ne barátot keress magadnak, hanem valami többet?
2023. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"a bántalmazott nők egyesülete"

Ki bántott?

2023. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Honnan, hogy mire hazaérsz kihalnak a rokonok???
2023. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bárhonnan haza lehet utazni, hogy erőt merítsen az ember a családjából,ha baj van.
2023. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért élsz egy lakatlan helyen?

Ér annyit a munkád, hogy emiatt ne legyenek körülötted emberek?

2023. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Most mar nem is vágyom másra, mint hogy megtaláljam így is a lelki békém, anelkul, hogy más ebben segítséget nyújtson.


Egyedüli kapcsolattartasom anyam, de mar ő is öreg es persze, hogy Magyarországon lakik, tavol tőlem


Mire hazaérek , mar lehet nem is él/ élnek a rokonaim"


Nincs pénzed hazajönni? Hogyhogy nem élnek? Nem értem. Én jönnék haza onnan, nincs az pénz amivel ott bírnának tartani, hogy teljesen egyedül legyek. Lelki béke? Mi? Nem. Én jönnék haza onnan a rákba. Meg hogy mire hazaérsz nem élnek?! wtf? Felőlem felrobbanhatna a munkahely, akkor is hazajönnék

2023. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik ország ez?
2023. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!