Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amióta szingli lettem, nem...

Amióta szingli lettem, nem tudom élvezni azokat a dolgokat sem amiket eddig is egyedül csináltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 év után mentünk szét, annyira a párommal voltam elfoglalva hogy a kevés barátomat elhanyagoltam, szoktam néha ezzel-azzal csinálni valamit, találkozni, de úgy érzem, hogy egész napos társra,társaságra vágyom, és semmit sem tudok élvezni egyedül. Nem tudok sorozatot nézni, vagy filmet mert 10perc után azt veszem észre hogy a messengert bámulom, hogy kivel tudnék beszélni, akinek még nem megyek az agyára.

Munkahelyen kollégákkal elvagyok, de ott is rengeteget nyomkodom a telefont és beszélgetek akivel tudok. Akkora űrt hagyott maga után a lelki társam, hogy nem tudom mi tenne boldoggá, vagy csak terelné el a figyelmem. 2 hónapja történt a szakítás azóta nővel sem voltam, de nem is annyira hiányzik a szex, inkább egy ölelés, vagy hogy ne egyedül kelljen lefeküdni aludni... ezektől vagyok ki teljesen.

26F


2023. febr. 22. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szoktál hozzá, hogy egyedül vagy, adj időt magadnak.
2023. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondja mindenki hogy idő kell, mert idővel jobb lesz, csakhogy nekem egyre rosszabb, az első 1-2-3 hét egész jól telt, de mostanában minden napom egyre rosszabb, és ez meg is látszik rajtam, süllyedek egyre mélyebbre.
2023. febr. 22. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hosszú idő után összejössz valakivel, akkor is lesznek ilyen életmódváltási "gondok".
2023. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Par het az meg semmi. En 1 evig igy voltam..
2023. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7éve váltam el és nekem még soha nem volt ilyen jó!
2023. márc. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nalam forditva van, en meg mar egyedul szoktam meg annyira, hogy mar el sem tudnam kepzelni, hogy elviseljek valakit.

Arra azert keszulj fel kerdezo, hogy most fogod megismerni magad, mert most vagy felnottkent eloszor egyedul.

2023. júl. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!