Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 21 éves vagyok, sosem volt...

21 éves vagyok, sosem volt még barátnőm, nagyon kivagyok, elkezdtem cigizni, és vagdosni magam, pedig eddig sose csináltam, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Pszichológus, pszichiáterre gondoltam, de nem tudom megfizetni, és a szüleim se tudják. Ja és azt is hozzátenném, hogy barátaim sincsenek :/

2015. márc. 6. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Azt tanácsolom, hogy szerezz barátnőt. Mégis milyen válaszra számítasz ezen kívül?
2015. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Istenem...szép idő van (ha úgy nézzük süt a nap) menny el egy parkba vagy nem tudom ismerkedj, barátkozz. Ha ide írsz attól se barátaid se barátnőd nem lesz. Szedd össze magad.
2015. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó válasz 1. xd de nem ilyenre számítottam :) Félek barátkozni, beszélni, mert már sokszor, vagyis mindig elutasítottak xd Nincs önbizalmam :/
2015. márc. 6. 10:29
 4/13 anonim válasza:
Keress valami komoly hobbit, foglald el magad. Én is ezt csinálom és nekem segít. :-)
2015. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Sztk-s pszichológus, ingyen van.
2015. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
komolyan? az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm, de a többieknek is :)
2015. márc. 6. 11:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ingyen vannak, bár oda ritkábban is tudsz járni.
2015. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minek vagdosod magad???? Egy életre meglátszik a nyoma! A gyerekeidnek mit fogsz mondani??? "Apának nem volt nője és vagdosta magát!"

Állj fel a géptől és lépj ki az ajtón!Minden nap! Kint várhat csoda,de a négy fal közt nem!!!

2015. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21 évesen hogy nincsenek barátaid általános vagy középsulibólse? Te eddig gépeztél?
2015. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Utolsó: nekem se maradt egy barátom se suliból, felnőttünk (vagyis inkább én), közös téma sincs már. Pedig én aztán nem gepeztem, van, hogy egy hónapig be se kapcsolom.


Kérdező: próbálj először neten ismerkedni, ez nekem segített, sokkal könnyebben tudok élőben beszélni emberekkel :)


20/L

2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!