Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Arra jutottam semmi érvénye...

Arra jutottam semmi érvénye és értelme az életnek. Más is érez így?

Figyelt kérdés

Minden nap felkelek. Dobog a szívem, szerveim összhangban működnek. Minden egyes alkotóelemem végzi a dolgát. De én? Én nem. Munkanélküli vagyok, nemsokára harminc, kevéske munkatapasztalattal. Van egy szakmám humán területen de azzal kb kitörölhetem.


Párkapcsolat nincs. (Túl azon hogy a csúnyácska lányok is oylan bunkók velem.) A sokadik elutasítás után kedvem sincs próbálkozni.


Önbizalom hiányos vagyok. Enyhén depressziós, újra.


A következőt látom: Ha nagy nehezen összejön, egy szr meló akkor is ott küzdhetsz, stresszelhetsz mikor rúgnak ki, mikor mit rontasz el. A lékkör is mérgező. Az emberek feszültek, gyűlölködnek, áskálódnak. Kevéske idődet az utazás veszi el.


Átnézve, magányos perceimben a sorsomat, semmi értelmét nem látom. A dolgok csak megtörténtek velem. Nem tudom mi szolgálta a fejlődésem. Sokszor azt érzem minden hátráltat, célom elérésében. A közhangulat, a politika, az emberek. Az egész szisztéma és a rendszer.


Egy darab "küszködő és szenvedő" húsnak érzem magam. Aki napról napra él.

Küszködik, spórol, tartogat a nagy semminek. A küszködés nem vezet semmire, az állandó lemondás. A pénz gyakorlatilag elinflálódhat. Stb.

Mindent haszontalannak, időlegesnek, pillanatnyinak érzek.

Reményvesztett, depressziós vagyok.


Nem tudom miért vagyok, miért élek, miért vagyok itt ebben a semmirekellő szégyenteljes országban. Nem értem.


Régen nagyon bíztam istenben, de mostanság egyre kevésbé. Anyagilag penge élen táncolunk kis túlzással. - Sok helyre jelentkezem de még egy állásra sem hívnak vissza. - Megutáltam az letetet és annak hiábavalóságát.



2023. márc. 16. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Vállalj el bármilyen munkát, és ha nem jó, közben keress másikat. Mindjárt nagyobb lesz az önbizalmad meg az életkedved. És jelentkezz be a pszichiátriai gondozóba pszichológushoz. Arra van szükséged.
2023. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Én is éreztem így csak még suliba jártam. Depresszió, magány. Aztán elkezdtem ismerkedni. Munka is segített később, mert legalább lekötött.
2023. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen néha-néha el kell járni ismerkedni, legalább beszélgetni, nyugi lesz majd munkád (nem olyan k..va jó az sem ám) attól is lehetsz depressziós de nem egyedül lennél egész nap. Nem csoda hogy szarul vagy..bizonyos dolgok amikre neked szükséged lenne az nincs meg és ezt jelzi vissza a szervezetet ezért vagy szarul.
2023. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, lesz munkád! Ne add fel, próbálkozz tovább! Tudom, nehéz most neked, de lesz jobb! Amíg nem találsz munkát, próbálj olyan dolgokat csinálni, amit szeretsz.
2023. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Hat igy tenyleg nincs ha nem kezdesz vele semmit.
2023. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Irany kulfold
2023. márc. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek nincs értelme... nem tudjuk hogyan jött létre, mi alakította ki, miért ilyenre. Azt se tudjuk, hogy hova megy... nem múlik semmin se semmi. Még porszemek sem vagyunk az univerzumbam. Senkik.


Szóval ha te akarsz, akkor találj értelmet az életednek. Ez az egy életed van, te döntöd el hogyan éled. Amit tudunk, hogy ezt az életet élni fogjuk. Előtte vagy utána mi van, azt nem tudjuk... szóval érdemes kihasználni, ami van itt, megadatott. Utána úgyis semmik leszünk...

2023. márc. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
(Már ha létezik olyan, hogy „utána”, mert ugye az idő is csak egy fő alkotóeleme az általunk ismert világnak.)
2023. márc. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
1 vagy a millióból. Beállhatsz be a sorba a sikertelen, nulla életeddel.
2023. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Hanyadik a a sokadik elutasítás? Számszerűsítsük már.


Van egy érzésem hogy 10 alatti számról beszélünk.

2023. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!