Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kozeledjek?

Hogy kozeledjek?

Figyelt kérdés

Remelem valaki segit es elolvassa:/

3 honapja vagyok az uj munkahelyemen, vartam, de feltem is, mert nehezen illeszkedek be, sot be sem tudok. Ha vegzunk a munkaval hetvegen mindenki kb leul az asztalhoz es buliznak, beszelgetnek.. mert masnap szabadnap. De en nem merek, nem tudok soha beszelgetni, nem merek odamenni... felek hogy nem vsgyok eleg jo hozzajuk.. Pedig jo lenne, hazajovok egyedul vagyok, ott meg sokan es nem erzem magam tok egyedul meg azert jo fejek .. Ugy erzem engem nagykepunek gondolnak, en sosem maradok, csal en nem.. es biztos van velemenyuk.. barcsak tudnak mi zajlik bennem.. en vagyok az aki meg se szolal mert egyszeruen nem tudok semmit mondani.. jo lenne valahogy ezen valtoztatni



2023. márc. 20. 02:05
 1/10 A kérdező kommentje:
25/N
2023. márc. 20. 02:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld figyelni őket, és a leg szimpatikusabbal kezdj beszélgetni . Hidd el, utána ő is hívni fog.


Én pl mindig ezt csinálom. Aki a leg szimpibb, azzal elkezdek beszélni, kezdeményezek ha senki más nem, és beszélünk, utána meg már evidens lesz, hogy téged is hív/ bele von a dolgokba .


Nem kell megnyerni mindenkit, így könnyebb. :)

2023. márc. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 voltam :) és illetve tudom nehéz, de próbálj bedobni témákat annál a kinézett személynél , pl mi a terv hétvégén stb . Beszélni fog . Onnantól meg reflejtalj valami oda valót. Én is ezt csinálom. És végül de kialakulnak baráti kapcsolatok :)
2023. márc. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Ez terápiás eset. Rengeteg gondolattorzítás van a fejedben. "Van véleményük, mit gondolnak, stb." Szörnyű így élni. Tudom, én is ilyen voltam. De mióta kaptam eszközöket, illetve elkezdtem az önismeretet, hogy honnan jön ez a sok sz@r ami a lelkemben van, sokkal bátrabb vagyok.

Az 1-2 válaszoló tanácsát nem fogod tudni alkalmazni, míg a belsődben nincs meg hozzá az eszköz.

Tudom, nagyon unalmas már, de 2023-ban, mikor annyi tudásanyag elérhető már neten, hogy mit hogyan kell elkezdeni magunkkal, hihetetlen, hogy még mindig egy anonim oldalon várjuk a segítséget Mari nénitől a 456. válaszban. Aki nem ismer egyáltalán, nem része az életünknek.

2023. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy mondatot kell kiejteni a szádon (ami tulajdonképp csak egy szó): "Csatlakozhatok?"

Szerintem 99% az esély arra, hogy azt mondják, hogy persze, mit iszol, mert új vagy és érdekes és meg akarnak ismerni, csak azt várják, hogy te nyiss feléjük. Hülyeség ez, hogy kevesebb vagy náluk, nem vagy az, három hónapja ott vagy, nem rúgtak ki... Szerintem azt várják, hogy te nyiss.

2023. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom . A hetvegen megkerdezem majd. Szerintem lefogok izzadni.:)
2023. márc. 20. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Szurkolok, és nincs mitől fosni. Lesz egy tök jó éjszakád (már, ha fogyasztasz alkoholt).
2023. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Haha :D koszi. Mertekkel, mert nem biiiirom:)🤪
2023. márc. 20. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra :)
2023. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen jófejek, nekem nem lenne kedvem hétvégén is velük ücsörögni. Még ha egy közös túrázásról vagy bringázásról lenne szó, az oké. De egymás savanyú fejét bámulni, arra se időm se kedvem...
2023. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!