Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy szinte bűn Magyarországon szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 01:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ostobaság.
2023. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2023. ápr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Csak akkor, ha nő vagy és még nem szaporodtál elégszer, és a fide-SS-t kérdezed. Egyébként egyáltalán nem bűn, sőt, szerintem egyre több a szingli. Max annyi a hátránya, hogy egyedül kell fizetni a rezsit és minden egyebet.

Üdv, egy szingli

2023. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, mire gondolsz. Megélhetés szempontjából átlagos vagy rosszabb fizetés mellett katasztrófa. Pl. albérletet kivenni lehetetlen, ezt nem nehéz kiszámolni. Azt viszont én sosem tapasztaltam, hogy bárki elítélt volna szingliként emiatt. Ne foglalkozz olyan emberekkel, akik lenéznek, ha nincs senkid. Egy erőltetett, rossz kapcsolatnál az egyedüllét is jobb. Ne szenvedj azért, mert mások rád akarják erőltetni a párkapcsolatot. Majd lesz valakid, amikor megismersz olyat, akit igazán el tudsz magad mellett képzelni.
2023. ápr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
itt van megint az éjjeli incel.
2023. ápr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Ki nem szarja le! Ha neked így jó? Tudod hány szingli van Magyarországon?

Neked csak azt kell eldönteni, jól ez így neked?

2023. ápr. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyre menőbb. Mondjuk attól is függ hol élsz. Falusiak, konzervatívok biztos nyomasztják az embert.
2023. ápr. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Teljesen másképp kezelnek ha van párom meg ha nincs. Ha nincs akkor szemtelenebbek lekezelőbbek sokat megengednek maguknak, akiknek férje van lenéznek szánalomnak és igy tovább.
2023. ápr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem vettem észre. Baromság amit állítasz.
2023. ápr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Én pont nem így éreztem , 30 éven át azt éreztem , hogy pont azt támogatják , hogy szingli legyek.


Örülök ennek , mert így a szerelmemmel leszek együtt csak.

2023. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!