Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy szinte bűn Magyarországon szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 01:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Csak egy ostoba réteg szemében bűn. Ja, meg azok szemében, akik rád hajtanak és elutasítod őket. :-)
2023. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sosem volt párkapcsolatom, nem vettem észre hogy lenéztek volna emiatt, mondjuk nem is olyan körökben mozgok ahol ez kiemelt téma lenne. 28F
2023. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha bűn, ha nem bűn, mindig szabad a fürdőszoba! Királyság!
2023. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
most még csak bűn de lesznek olyan különleges egységek akik majd vadásznak a singlikre
2023. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk az se normális, aki ilyen kérdést kiír és még komolyan is gondolja!
2023. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Mikola "szinglihorda" szövegelése miatt eltűnt szerencsére, de nyomott hagyott valóban a társadalomban... Majdnem mindenki azt kérdi a másiktól, hogy. "Miért nincs párod? Mikor lesz udvarlód? Mikor lesz gyereked?".
2023. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Egy olyan rendszertől én nem vennék fel kritikát ahol az a „keresztény” aki meleg orgiákon k.fél és narkozik.


Egyébként nem vagyok álszent én is járok úgy lányokhoz. És ezt nem is bánom.

Viszont én nem üvöltöm tele a tv-t meg az internetet hogy dik mán nézd én vagyok a legnagyobb „keresztény” ide nekem a pápát is !!!


Ennek fényében ítéld meg a kérdést.

Nem az a lényeg hogy mit mond hanem azt hogy ki mondja.

Én haszonélvezője vagyok a szép nöi 20-on éves testeknek. És azért ez elég JÓ.

2023. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 De La Cruse ***** válasza:
0%

Ha olyan mondatokra gondolok amit politikusok hánytak ki magukból, hogy nincs undorítóbb képződmény a fehér keresztény családos férfinél..... És ahogy a családos embereket ábrázolják a reklámokban ahol vagy suták vagy épp megcsalják a párjukat.... Vagy az Aldi reklám ahol a férfgiakat és a családot horrornak állítják be.....Mondjam-é a Gilette reklámot ahol kezelhetetlen csűrhének ábrázolják a férfiakat......

Igen bűn szinglinek lenni.

2023. ápr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A 18 tökéletes példája a rendszer agymosásának.

Nehogy már valaki önállóan eldöntse azt hogy mit szeretne kezdeni az életével. Akár azt hogy nem szeretne gyereket. Lásd pl 40 felett van a vazektomia műtét.


Mert majd mi „keresztények” 2 pénisz között eldöntjük, hogy mi a jó neki.

Tudod mindig az ítéli el a melegeket és kiabál a leghangosabban aki annyira forró mint egy kályha.

Álszent „keresztények” lopjátok a közpénz billiárdokat, de ha egy orvos elrak 5000 tf hálapénz a fejét veszitek érte.


Köszönjük ö bölcs felcsúti újnáci aki kastélyban laksz.

A gyomrom is felfordul.

2023. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!