Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet egyedul csinálni a...

Mit lehet egyedul csinálni a bullshiteken kivul hogy edz olvass hallgass zenét?

Figyelt kérdés
Ami ugy izgalmas is lenne és amiért megérte felkelni. Az mi lehet?

2023. ápr. 6. 09:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%

League of legends. Jó játék. Viszonylag hamar rá lehet kattanni.

Habár első látásra nem tűnik jónak.

2023. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Keseregsz az interneten, hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal.
2023. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Olyat kérdeztem, ami izgalmas amiert megérte felkelni. Nem az ellenkezőjét.
2023. ápr. 6. 10:07
 4/36 anonim ***** válasza:
67%
Verdd a segged a földhöz
2023. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudjuk neked mi izgalmas? Én szeretek edzeni, olvasni, nekem ez izgalmas pl. De a természetben járás, kertészkedés, állattartas is. De van akinek ugyan ez a zenehallgatás, bulizás, biciklizés. Irto sok dolog van.
2023. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%

Megtanulni online vállalkozást építeni és több pénzt keresni otthonról, mint amennyit idehaza egy felső vezetői pozíció ad, mindezt fele annyi munkaidővel.


Számomra ezért megéri felkelni.

2023. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudod hogy mit szeretsz csinálni, vagy mi érdekel téged? Ott súlyos problémák lehetnek
2023. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Amiket szeretek nem lehet

A barátommal lennék mennénk inni(ha lenne barátom)

Vagy szintin tanulnék zongorázni(ha lenne szintim)

Felujitanám a kecot(ha lenne ffi segítség meg pénz de az sincs)

Tanulnék autot vezetni, nézném miniszoknyában ahogy racingolnak, én indítanék vmi pomponnal a kezemben, vagy ahogy motorral egykerekeznek vagy felültetnek engem hátra kis shortban vagánykodni(ee se pasik se haverok se kocsik se motor)

Boroznék egy teraszon értelmiségiekkel vagy füvesekkel (se értelmiségiek se füvesek sincsenek)

Mennék tópartozni és egyszerre ugrani fejet 10 pasival a vizbe( se tópart se jóidő se tízpasi)

Kimennék oktoberfestre körhintázni meg ugy tennék mint aki szereti a sört valami 5 literes korsóval :D(se oktober nincs se oktoberfest se körhinta se sör)

Táncolni tanulnék egy oasival kémiával.is meg röhögve is(se tqnc se pasi)

Egyutt sminkelnék a baratnőkkel cserélnénk a ruhákat egymás haját körmét csinálnánk meg(se barátnők)és go az éjszakába(se éjszaka nincs)

Sakkoznék billiárdoznék bicikliznék gordeszkáznék haverokkal beállva (se sakk se billiárd se deszja se haverok semmi)

Ráülnék feküdnék egy srác hátára hogy ugy nyomja a fekvőketha bírja akkor megkaphat :D(se srác se fekvenyomás)


Nem is sorolom inkább

Szóval nyissak céget online. Keseregjek a neten. Verjem magam a földhöz.meg ilyenek. Értem.

2023. ápr. 6. 10:32
 9/36 anonim ***** válasza:
54%
Például kereshetnél barátokat.
2023. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem rosszul tetted fel a kérdést akkor. “Mit kezdjek az életemmel?”-lenne a helyes. Tanuljál, képezd magad, keress jobban, legyél okosabb, szebb, tinderen keress egy pasit. Stb.
2023. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!