Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akad itt olyan, aki túl van...

Akad itt olyan, aki túl van egy kiégésen és egy ego-deathen?

Figyelt kérdés

Velem ezek megtörténtek. Már nincs egóm, legalábbis abban az értelemben nincs már mint (itt) a legtöbb embernek.

Kiégtem belefáradtam az életbe. 30 éves vagyok.


Semmi nem sikerült amit szerettem volna.

A lány, aki régen tetszett sohasem válaszolt és nézett rám.

A munkahelyeim katasztrófák, stressz-stressz hátán. Alacsony fizetés, elértéktelenedő pénz. túlóra. Stb. Stb.


Próbáltam mindent. Szaklapokat, teszteket. Önfejlesztő könyveket. Semmi változás. Már nem hiányzik a szex-szerelem.


Igazából csak azt bánom, hogy elment az életem és nem csináltam semmi maradandót, maradtam ugyan az az átlag rabszolga mint a szüleim meg nagyszüleim, dédszüleim.

Nem vittem többre. Egyetem sem sikerült. Egy katasztrófa az életem.

Nem tisztel vagy fogad el senki, a külsőm miatt aláznak, a nők sem néznek semmibe.


Szerintem egyedül fogok meghalni majd 90 valahány évesen.

Ha az emberek választhatnak életfeladatot nem tudom miért választottam ezt, vagy valami felsőbb hatalomnak miért állt szándékában ez az élet. Már egy jó ideje képtelen vagyok meglátni a szépet és a jót. De ez nem depresszió már ahhoz is kiégett és fáradt vagyok, hogy depressziós legyek.


Igazából ha egy lány is megtisztelt volna azzal hogy nem aláz meg, különösen az aki nekem is tetszett, vagy érezném hogy kellenék valakinek teljesen más irányt vett volna az életem.


Próbáltam pua trükköket, kilájkoltam a tindert és más társ-keresőket de leveleimre senki nem válaszolt, tiltottak és töröltek. Discoban próbálkoztam egyszer de az emberek elhúzódnak tőlem, nem vagyok szinaptikus nekik.


Komplexusos, fóbiás lettem. Hipohonder. És gyakran gyötörnek rémálmok, az idegösszeomlásom időszakából.


Igazság szerint, úgy érzem a világ és főleg a nők megnyomorították a kelemet és szívemet. Igazából ha valami oknál fogva az a nő, aki régen tetszett ma azt mondaná hogy szeret, hidegen hagyna, nem érdekelne. Mert túl vagyok már ezeken.


Csalódtam az emberekben, és a nőkben is.



2023. ápr. 7. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
jav: szimpatikus
2023. ápr. 7. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is 30 vagyok..én konkrétan a fizikai fájdalom vagy valami fizikai jó érzésen kívül semmit nem érzek (csak drogokkal) tehát drog függő vagyok ez miatt…sokszor már az is mindegy milyen flash amit ad a cucc csak érezzek valamit…meg a szex ami már bárkivel jó, bárkivel bármiért le fekszek, csak hogy ne legyek magányos (így is az vagyok) na talán ez az egy érzésem ami maradt es kb ennyi 30f
2023. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
És szerinted attól ez jobb lesz, ha tudomást szerzel róla, hogy van más is, aki még legalább ennyire szerencsétlen?
2023. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

“ De ez nem depresszió már ahhoz is kiégett és fáradt vagyok, hogy depressziós legyek.”


De, ez depresszió.

2023. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Neha az elet nehez, igazsagtalan es kiabrandito. A legnagyobb ertek, amit kapunk, mint eloleny a Foldon, az ontudatunk. Ez az, amiert boldogsagot, vagy banatot erunk. Ez az, amiert nem adjuk fel, es kuzdunk. Mert el akarjuk erni a boldogsagot. De igazabol nincs teljes boldogsag abban az ertelemben mint ahogy sokan hiszik. Hiszen ha mindent elertunk, nem lesz celunk, es cel nelkul elobb utobb elunjuk magunk at. Folyamatos an kuzdenunk kell.

Nagyon sok ember feladja es csak sajnaltatja magat. Ez nem jobb nekik se es masoknak se.Mondjuk peldakent, nekem osszejon Jo par dolog az eletben (most mindegy hogy az olembe hüllt v Meg dolgoztam erte), de mondjuk a testveremnek nem jott ossze. Ahanyszor talalkozunk, o csak mondja a serelmeit, hogy mennyire nem fair h neki nem jott ossze. En Meg nem tudom oromomet megosztani vele, h kaptam egy uj melot, v eljegyeztuk egy mast a parommal, mert rosszul fog neki esni. A vegen mar lelkiismeret furdalasom van, h nekem Jo, neki Meg nem. Megoldas:en probalom pozitiv an motivalni es joindulattal megmondani neki, hogy szedje ossze magat es probalkozzon. O pedig hallgat a szep szora es megembereli magat.

Az onsajnalat nem segit rajtad. Dontsd el a fejedben, h Mar pedig osszeszeded magad es felallsz minden egyes alkalommal, ahogy elesel. Aranytalcan nem fogjak neked a boldogsagot elhozni. A megkuzdott boldogsag Meg nagyobb boldogsag. Kuzdj es bizz magadban. Akar mennyire is ugy nez ki, h masoknak konnyu, az nem igaz, mindenkinek a sajat demonjaival kell megkuzdenie. Sok sikert, menni fog, hidd el!

2023. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Van aki ezen jót vidul, van aki leszarja, van aki segítene pár szóval vagy akár többek. A baj az, hogy bármennyire is az utóbbi kasztba sorolnám magam, pár közhelynél többet nem tudnék mondani..bár sztem senki nem tudna...

Ismerek személyesen olyat akire nagyon ráismertem az elmondásod alapján. Én egyrészt azt mondanám a lehető legkomolyabban, hogy pszichológussal próbálkozz vagy pszichiáterrel. Ha próbáltad már próbáld másikkal. Semmi ciki nincs abban, ha segítséget kérsz, hidd el van amikor már csak ez segít, mert végső soron csak te magad segíthetsz magadon és errők max ők tudnak meggyőzni, max ők tudnak segíteni ezt felismerni.

Vannak barátok, rokonok, ismerősök.. mondogatják, szedd össze magad, jajj ne lásd ulyen negatívan, jajj hidd el majd jibb lesz. Egy ideig mindenki ezt mondja, aztán egy idö után mindenki k***ra unja majd a siránkizást. A fojamatos szünni nem akaró panaszt, amelyek látszólag segélykérések de mégsem segítenek. Önzőek ezek az emberek? Ha jobban meggondolod rohadtul nem. Mindenkinekbmegban a maga baja, mások lehet próbálnának vagy próbálnak vagy esetleg próbáltak segíteni, de ha hiába beszélnek semmi nem változiky akkor ez egy idő után idő és energia pazarlás lesz és felismerik, higy teljesen felesleges. Olyan emberré válsz akin látszólag nem lehet segíteni, aki mérgezőleg hat a környezetére, aki nem kéoes beismerni, hogy segítségre van szüksége de kimolyabb szinten. Ennek hatására persze újabb olyan embereket kreált akik szerinte leszarják őt, akio utálják őt pedig az igazság az, hogy szereti őt is valaki vagy szeretik valakik de van amikor már kevés egy haver vagy bárki ehhez. Végezetül visszakanyarodnék az elejére a közhelyek említéséhez. A közhelyek általában azért lettek közhelyek mert van bennük egy jó nagy adag igazság tartalom. Amikir valaki azt mindja, másnak is nehéz, vagy hogy hidd el jobb lesz, vagy hogy ezen csak te tudsz változtatni, akkor mondhatod, higy de szar dumák... de sajnis igazak. Na ebben segíthet egy hozzáértőbb ember, hogy elfogadd. Nem a vudu önfejlesztő tréner, hanem egynegy tényleg hozzáértő ember.


Higy mindjak egy utolsó izzadtságszagú nagy igazságot, elmondok még valamit. Volt egy időszakom amikor eléggé magam alatt voltam...sorozatis szerelmi csalódások stb stb. Találtam akkoriban egy ifézetet ami vakamiért megfott. Hülyén hangzik mert folyamatisan lát ilyet az ember, de ez elgondolkodtatott és úgy érzem megértettem mit is jelent.

Előre is 1000 bocs ha baromságit mondok, de ha jól tudom Buddhusta cucc:

A fájdalom elkerülhetetlen, a szenvedés választható.


A rossz megtörténik, de rajtad áll mennyire hagyod eluralkodni. Keress bármit ami egy kis örömet okoz, és összpontosítsd oda a figyelmedet. Barátok, család, zene, tanulás..nem tudom.

A fáradt vagyok, meg semmihez nincs erőm ez tipik depresszió, és ez egyébként egyenlő a lustasággal ilyenkor. Nem azzal a lustasággak amikor lusta vagyok kivinni a szemetet, ha em amikor lusta vagyok élni. A lustaság demitiváló és deoresszív gondolatokhoz vezet. Ha nem csinálsz semmit értéktelennek érzed az eltöltött időt, ha értéktelennek érzed, magadat érzed annak, aztán utálod miatta magad. Aki azért fáradt mert felülkerekedik a kedvetlenségen és próbál bármi értékeset csinálni, azt végük jó érzés tölti el, mert tett vakamit. Büszkeség és elégedettség. Nem dícsérheti magát aki semmit sem csinál. Nem szeretheti magát aki semmit sem csinál...nem lehet büszke magára. Szar munka szar fizetés....keress jibbat, vagy szard le.. ez csak egy munkahely egy üzlet. Az idődért cserébe pénzt kapsz. Ha fontos vagy sérti az igazságérzetedet a szituáció akkor tegyél ellene. Nem rabszolga vagy hanem munkavállaló. De ha úgy gindolod ez egy kompromisszum ami belefér, akkor fogd fel úgy, higy a munkaidőn kívüli idő a tiéd. Miért nem néznek rád a nők? Sztem tuti mindenkinek megban a párja. Ez is múlik a fellépéseden is, a hozzáállásodon is, de azin is, hogy magaddal mennyire vagy elégedett. Csináld meg magad, legyél olyan kívük belül amilyen szeretnél, akit te egy kellemes vagy akár vonzó embernek tartanál és jobb lesz az élet is. A külsőség pl csak külsőség, de hiába mondja neked ezt bárki, ha neked pl fontos mert szarul érzed magad vakami miatt akkor az már nálad nem csak külsőség. Kihat a hangulatidra és a kisugárzásodra is, így az egész személyedre. Egy egyszerű példa...szgem ha valaki 150 kg de nem érdekli mert neki ez így jó, hamarabb talál nőt mint az aki 150 és emiatt utálja magát... ne vedd magadra légyszuves... fogalmam sincs mi az amivek nem vagy elégedett.. lényegtelen is, tuti lehet alkalmazkodni, változtatni, megbékélni vagy bármit kezdeni vele.

Hisszúra sikeredett... bics a hibákért csak gépelek mint egy elmebeteg...:D de azért átolvasgatni tuti nem fogom XD

2023. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!