Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez egy gyakori eset vagy csak...

Ez egy gyakori eset vagy csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Az van,hogy 16 éves fiú vagyok elsős gimnazista elvileg jóképű, kicsit kevésbé nyitott és 1 évvel ilyenkor nagyon vártam ezt az egészet úgy gondoltam,hogy nagyon sikeres leszek lányok terén meg minden és abban a hitben voltam,hogy ha én tőlem valaki szeretne valamit akkor ő fog nyitni nálam és ez nem történt meg és ez miatt nagyon padlón voltam és végül rájöttem,hogy talán nekem kéne és meg is próbáltam de mindenki esetében tragédiába torkollott és tán 1 életre elvágtam magam és most nagyon szenvedek és kilátástalan a helyzetem talán ilyen József Attila, Juhász Gyula,Tóth Árpád szinten vagyok agyilag.

2023. ápr. 22. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakori eset, hogy nem megy a csajozás. Elég visszaolvasnod a kérdéseket, és találsz sorstársakat.
2023. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt kezdődik a baj, hogy tragédiaként fogod fel. Más is járt már így... lehet hogy öt csajnál nem jön be, ami majd a hatodiknál igen. Ez ilyen. Ja és ne legyél már olyan fiú, hogy azt várod, hogy majd a lány kezdeményez. Az egyáltalán nem jön be nekünk lányoknak.
2023. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

16 évesen én nem is próbálkoztam a nőknél olyan szarul néztem ki :d 18 évesen értem meg úgy hogy na jóképű lettem..onnantól a gimibe kb minden héten más csajom volt (mondjuk ezzel is be cumiztam) volt pár rossz kaland is..de hát ez ment.


Nem kell feladni..csinálj valamit ami fejleszt..vagy testileg vagy lelkileg vagy mind a kettő. Pl anno én gyúrtam..nagyon bejött a csajoknak..nem kell el keseredni, tényleg előtted áll az égész élet.,naponta változnak a dolgok, főleg így fiatalon.


De a magány az olyan hogy nem biztos hogy csak úgy elmúlik..párkapcsolatban is lehetsz az sőt..néha meg szarabbakat ad 30f

2023. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszindulatúak és beképzeltek a tini lányok (persze a fiúk is), kevés kivétel van. A legtöbb kiscsaj annyira elvan szállva magától ennyi idős korban, mint ide timbuktu. Ne érezd magad szarul, majd alakul. Keresd a kivételeket, azok a normálisak, akik nem állnak be birkán a sorba. Néhány év múlva nem győzöd majd levakarni magadról a csajokat. Akikért meg most per pill oda vagy, azok jól pofára fognak esni, hidd el.
2023. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyen, fel a fejjel, ha nem adod fel akkor egy idő után sikerülni fog.

Mivel nem Svédországban, Finnországban vagy ahol ha tetszel egy nőnek fel szed téged, ezért muszáj lesz neked leszólítani a lányokat.

2023. ápr. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd belejössz idpvel, nem vagy elkésve.
2023. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!