Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéreimmel együtt nőttem fel, és nagyjából 6 éves korom körül jelentkezett egy furcsa érzés, szokás. Rengeteget szoktunk együtt lenni régebben is és most is, így normális lett volna ha kicsit nehéz elszakadni. Azonban több mint 10 éve ha haza kell jönnöm tőlük, egyszerűen elöntenek a könnyek, és napokra összezuhanok. Az az érzés semmihez sem fogható, mintha kitépnék a szívem. Persze tudom, hogy rengeteg minden vár otthon, és úgyis találkozunk még, de lehetetlen megnyugtatni olyankor. Úgy érzem, hogy hazajövök, és semmi nem vár, csak az üresség és a magány, pedig egyébként vannak barátaim és a szociális életem nagyjából rendben van. Több mint 10 év után már jó lenne végre válaszokat kapni, hogy hogyan tudnám kezelni ezeket az érzéseket, vagy hogy egyáltalán mik az okok.

2023. máj. 1. 22:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!