Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minek úgy élni ha csak a...

Minek úgy élni ha csak a rosszat kapom másoktól és el van rontva az életem?

Figyelt kérdés

-Sorra koptat le mindenki egymás után sokszor szó nélkül, és alapból nem sokan állnak szóba velem

-Társasági életem sose volt, élményeim nincsenek, üres, szürke semmirevaló életem van

-Fizikai állapotom se a legjobb már

-Sokan kb. irtóznak tőlem és ez egyre inkább így van ahogy süllyedek bele a depresszióba

-Tanulmányaim jól indultak de el lett rontva, terveim se nagyon vannak


27 éves vagyok már és egy romhalmaz az életem. Minek így élni?


2023. máj. 4. 05:20
 1/5 anonim válasza:
12%
Még gyerek vagy
2023. máj. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

27 évesen már senki sem gyerek.

Sajnos a világ ilyen önzővé vált.De talán az a jó,hogy olyanok is elkerulik az embert,akikben csalódna,akik kihasználnák.

Persze,egy barát sokszor jól jönne,de még barátkozni is nehéz ma:(

2023. máj. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Gondolkodj egy terven, akár menj vissza tanulni, ha kell a tervedhez.

- Fizikai állapottal fordulj orvoshoz, vagy edz és kövess valami étrendet (beszélj egy dietetikussal) nem tudom mi a gond a fkzikai állapotoddal, de sokmindenre van megoldás de

- Szerezz hobbikat és barátokat

2023. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó felvetés.

Igazából rajtad áll, hogy napról napra hogy változtatod meg magad, akár formálva finoman a személyiségedet.

Az hogy most így nem érzed jól magad, az azt jelzi, hogy valószínűleg nem vagy nagyon egoista, fontos a többiek véleménye is.

Alapvetően nem kell hogy mindig legyenek visszaigazolások a környezetből, de azt fontos tudni, hogy te jól csinálod a dolgokat.

Törekedj rá, hogy hasznos legyél, őszinte, kellemes személyiség -de ne megjátszottan- és a környezeted ezt meghálálja.

Legyél olyan ember, akivel te is szívesen töltenéd az idődet.

2023. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig ezen jó lenne nagyon gyorsan változtatni mert eljön a 40-45-50 és sokkal rosszabb és sokkal nehezebb lesz.


40 felett már jóval nehezebb másik munkahelyet is találni...


Ennyi idő után és amilyen mélyen vagy hidd el ezt érzi és látja a környezeted és elmegy tőled a kedvük amikor csak rád néznek...


Az első és legfontosabb lenne az a környezetváltozás, mondjuk elsőnek egy új munkahely, aztán szépen áttérsz közben egy egészségesebb életmódra, elkezdesz sportolni is...


Mert a jelen helyzetben valóban nincs sok értelme az életednek.

2023. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!