Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az incelek olyan csajokkal is...

Az incelek olyan csajokkal is összejönnének, akik nem hajlandók szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 17:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
Az incelnek mindegy, csak luk legyen a lába között.
2023. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
44%
A legtöbb már egy párnának is örülne amin van egy punci..
2023. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%
*facepalm*
2023. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolom azt, hogy igazatok lenne 1-3 válaszolók, mert ilyen szeretetéhes, szingli csajokból szintén rengeteg van terítéken. De az incelek mintha nem csak két láb között egy puncira, vagy egy puncis párnára vágynának. De még csak nem is a saját magukkal egy szinten lévő csajokra.
2023. máj. 6. 18:38
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Mutass már nekem egy ilyen "szeretetéhes, szingli csajt".
2023. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Nyilván személyiségi jogokat sértene, ha mutatnék neked valakit, viszont nyugodtan szétnézhetsz a túlsúlyos és/vagy nem túl szép arcú nők között.
2023. máj. 6. 19:21
 7/43 anonim ***** válasza:
43%

Szétnéztem, és azt tapasztaltam, hogy a kevésbé népszerű nők (én nem rondázok le senkit) körében méginkább brillíroznia kell egy pasinak, azért, mert ezek a nők a saját hiányosságaikat is a pasiban akarják megtalálni.


Másképp fogalmazva, a legtöbb ilyen nőnek nem a külsőjével van a legnagyobb probléma.

2023. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%
Az incelek nem jönnek össze senkivel. Épp ezért incelek.
2023. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

#7 Tényleg?! :O Elsőre ez érdekes fejlemény, de ha belegondolok, akkor tényleg nem idegen látvány a hőbörgő ronda, buta nő, aki mindent kikér magának. Viszont azért hadd ne legyen már ez sem kiindulási alap. Finomítanám akkor a "kedves, aranyos és/vagy túlsúlyos és/vagy nem túl szép arcú" nőkre a dolgot. :)

(kedves && aranyos) || túlsúlyos || nem túl szép arcú

2023. máj. 6. 19:38
 10/43 anonim ***** válasza:
20%

A túlsúlyon lehet segíteni lefogyással, a szabálytalan arcon pedig lehet segíteni plasztikával.

Ellenben egy undorító személyiség mindig is egy undorító személyiség fog maradni.

2023. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!