Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az incelek olyan csajokkal is...

Az incelek olyan csajokkal is összejönnének, akik nem hajlandók szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 17:59
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

20


Miért hülyeség. Egyértelmű nem?

2023. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
69%
#21: Igen, egyértelmű, hogy a logika valahol a fiókban maradt, amikor az első incel papírra vetette a gondolatait
2023. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Szerintem ott van a logikai baki, hogy:

- Ha egy nő akarna valamit azt gyanúval fogadnám

- Mit tudsz te nyújtani egy nőnek, amit annyira meg akarna tőled szerezni?

- Én törődést, szeretetet ilyesmiket tudnék "nyújtani".


És ezzel valóban igazolod a 13-asban írtakat, miszerint:

"Az incel életének az ad "értelmet", hogy nem kap nőt, ami nem az ő hibája, hanem a nőké. Ha egy nő akarna tőle valamit, akkor is megmagyarázná, hogy ez miért nem jó és miért nem jönne össze vele."


Újabb jó tanács: érdemes lenne kimásznod ebből az önsorsrontásból. Már hallom is a válaszodat, hogy ez nem önsorsrontás, hanem ilyen a világ, viszont de: ez önsorsrontás.

2023. máj. 7. 12:33
 24/43 A kérdező kommentje:
Ne írjatok privátot, mert nem válaszolok senkinek.
2023. máj. 7. 13:38
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

23


A vicc, hogy tényleg ilyen a világ. Felszínes és a mély értékek nem sokat számítanak.

És nem azért mert incel vagyok hanem csak körül kell nézni.

2023. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, a természetes szőrzetnek semmi de semmi köze ahhoz, ha valaki "túlsúlyos/nem túl szép arcú"! Barátnőm is természetes, holott vékony, és arcra is inkább szépnek mondanám, annyi hogy nem a kikent műanyag insta divatmániás plasztik"szépség". Dehát kinek mi tetszik ugye.

Nem értem az egész kérdést, hogy áll össze a szőrösség az incelekkel? Miért kell így beállítani, mintha a természetesség az valami legalja, incel szintű dolog lenne?

Az ha te dagadt és nem túl szép arcú vagy, vagy a stílusod elviselhetetlen, és azért nem kellesz másoknak csak talán az inceleknek, az egy külön dolog. És azt nem kell a természetes szőrzetre felhúzni. Mivel utóbbi sokaknak kifejezetten vonzó, és kifejezetten jó nők is vannak így vele, hogy természetesség pártiak.

2023. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
93%
A férjem soha nem volt incel. Előttem sok nővel volt dolga. Előfordul, hogy időnként nem szőrtelenítek, és tök jól megvagyunk. Ugye milyen hihetetlen dolgok léteznek a világon?
2023. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

#26 Kifejezetten örültem a hozzászólásodnak - még ha sajnos alázni is próbáltál benne - egyébként miért kellett?


Nem vagyok sem dagadt, sem ronda, viszont gyűlölöm a szőrtelenítést és azt is, hogy - ha tagadod, ha nem -, a nők felé széles körű elvárás az, hogy tarkótól lefelé szőrtelenek legyenek.


Az incelek úgy jöttek a képbe, hogy kíváncsi voltam arra, hogy ők hajlandóak lennének-e erre a kompromisszumra azért, hogy legyen csajuk.

2023. máj. 7. 14:26
 29/43 A kérdező kommentje:
#27 Hát igen. :) Még az is megesik, hogy nem fogod fel, mi a kérdés. :)
2023. máj. 7. 14:33
 30/43 anonim ***** válasza:
93%

Értem, hát azért "kellett alázzalak" benne mert félreértettem a helyzetet, és főleg a szándékodat. Vannak lányok akik dagadtak és rondák és még kiállhatatlanok is mellé, utóbbiból kiindulva nem lepne meg ha pl hasonló önfelmentésekkel próbálkoznának, más emberek róvására. Pl hogy csakis azért nem kellenek másoknak, mert természetesség pártiak. Kissé hasonlónak hittem a kérdést is. És azt eléggé káros ferdítésnek tartanám, hiszen sajnos ebben az országban így is kevés az a fajta lány, aki szembe mer menni a divattal és mer is úgy kinézni, ahogy akar. Az hogy ezernyi helyről van még mellette támadva a természetes szőrzet is, nem segíti a folyamatot. Ez volt az egyik félreértés.

Korábban utaltál kövérségre és nem túl szép arcra, ez pedig a másik félreértés. Ha nálad nem ez a helyzet, és tényleg csak érdeklődés az incelek felé a kérdésed, akkor a #26os kommentem utolsó pár mondatát tekintsük semmisnek, mert tárgytalan.

Én a #szőrtelenítés felől keveredtem ide, de akkor a kérdésben az #incel vonulat ami hangsúlyosabb, abban az ügyben már kevésbé tudnék nyilatkozni.

Mi pedig részben egy csapatban játszunk kérdező, szóval kitartás és maradj továbbra is természetes! Kívánok további sok lelkierőt ehhez! Remélem idővel egyre jobban terjedni fog nálunk is ez a fajta szabadság, önrendelkezés és természetesség.

2023. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!