Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos és az életben nem...

Magányos és az életben nem haladó emberek! Hogyan élitek meg az ismerőseitek sikereit?

Figyelt kérdés

Nekem volt néhány jó ismerősöm, akikkel egy ideig nagyjából egy irányba haladtunk.

Aztán az egyiknek gyereke lett év elején, a másik lakást vett most, a harmadik is most költözött össze a párjával albérletbe.

Én meg maradtam azon a szinten ahol voltam. Annyira szégyellem, hogy már beszélni sem szoktam senkivel, mert nincs mit mondanom.

Így szépen lassan mindenki eltűnik az életemből.



2023. máj. 17. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy nem másokkal foglalkozom, hanem a saját előrehaladásommal...
2023. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az jó, ha te legalább tudsz haladni valamerre.

Én mostanra jutottam el oda, hogy kilátástalannak érzem az életem minden téren. Ezt nem túlzásként vagy sajnáltatásként írom.

2023. máj. 17. 10:53
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
2-es: te is nézz szét, hogy merre tudnál haladni és kvára ne a többiek sikereivel foglalkozz, mert azok csak visszahúznak és elkeserítenek téged!!!
2023. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ismerősöm, nem követek senkit. Az életem se halad semerre
2023. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nekem sosem lesz saját lakásom/házam ezzel tisztában vagyok, ilyen árak mellett.

Egyiküket a szülei segítették ebben, a másik meg a párjánál lakott eddig is mert kevés volt a fizetése.

Nekem senki sincs aki segítene ilyen téren.

2023. máj. 17. 11:14
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen kérdéseket tesz fel, annak nem tanították meg ill. ő maga nem jött rá arra, hogy neki magának kell megkeresnie az életben azt, ami neki örömet okoz, amiben kiteljesedhet, amiben sikeres lehet. Ehhez nem a sültgalambot kell várni, hanem tevékenyen kell élni, közben kitekintgetni és figyelni másokat, az életet és próbálkozni. Hiszen próba-szerencse.
2023. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasonlítgatom magam a sikeres emberekhez. Egyrészt csalóka, mert nem biztos, hogy boldogok, másrészt rossz hatással van rám mások sikere.
2023. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, másoknak olyan nagy sikereik vannak.



Anyuci-apuci pénzéből könnyű egyetemre menni és utazgatni.



Ez legyen a szemed előtt.

2023. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én is jártam egyetemre. Nem ezzel van bajom.

Csak nagyon összejött minden az utóbbi időben minden téren és magam alatt vagyok. :(

Míg úgy làtom másnak egyre jobban mennek a dolgai, én meg egy nyomorult vagyok.

2023. máj. 17. 12:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, mindenki a legjobb arcát mutatja online is.
2023. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!