Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek nem lehet kapcsolata...

Akinek nem lehet kapcsolata mi teszi boldoggá?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a siránkozós részt, hogy 30 vagyok, meg sikertelen a nőkkel. Viszont fogjuk meg másik oldalról a dolgot. Akik hasonló cipőben járnak azok miben találták meg a boldogságot, mivel szoktátok magatokat lefoglalni, vagy mi ad örömöt az életben?


Valami jó kis hobbin gondolkodom főként csak igazából eddig a legtöbb esetben megakadtam ott, hogy vagy túl drága anyagilag, vagy túl sok időt kéne ráfordítani ahhoz, hogy valóban értelme legyen ami munka mellett nehézkes.


Szóval pár tipp ha úgy van jöhetne, ki mivel találja fel magát.


2023. jún. 12. 00:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveket tanulok. Olvasok, filmet nézek. Mindent egyedül csinálok már elég régóta így már megszoktam. Kirándulni szeretnék még menni majd többet.
2023. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Miért vagy sikertelen a nőknél?
2023. jún. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Azért kérdezem, mert hátha tudok segíteni, hogy mi lehet a gond.
2023. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, de nem is akarom feszegetni, inkább szeretném más dolgokban megtalálni a boldogságot. Eddig a leginkább " vad " ötletem az volt, hogy megpróbálkozok a kovácsolással, mert mindig is érdekelt, csak az a baj ez is a nagyon drága hobbik közé sorolható, a másik pedig a hangszeren tanulás, de ami tetszik nagyon hangszer - tekerőlant - az alaphangon szintén negyedmilliós beruházással indul.
2023. jún. 12. 01:05
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem lehet, csak nem szeretnék. Van egy szépen összerakott életem. Karrier, amit szeretek, dolgok, amikről szívesen tudok meg többet, barátok, akik mellett nem érzem magam egyedül.
2023. jún. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

Amiert nincs kapcsolatom ez miatt több pasival szórakozom, szerelem meg szex nélkül már kínomban.

Ha lenne kapcsolatom sokakkal közülük szóba se állnék.

2023. jún. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Alapból nem a kapcsolattólmeg egy másik embertől kellene a boldogságot várni. Ez a legnagyobb önámítás a világon. Légy boldog egyedül. Az meg hogy nem lehet kapcsolatod a második önámítás. Hisz 8 milliárd emberből nem találsz magad mellé valakit, akkor eléd van a hiba és nem a többi 8 milliárdal.
2023. jún. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én nem is írtam, hogy másokban lenne a hiba.
2023. jún. 12. 07:31
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Én kertészkedek.


Mindenféle különleges gyümölcsfát ültettem (meg persze hagyományosakat is) ezeket gondozom és várom hogy termőre forduljanak.


Ebből kifolyólag majd szeretnék venni egy komolyabb gyümölcsprést, egész pontosan egy ilyet: [link]


Emellett van egy nagyobb konyhakertem ahol szintén van pár érdekesebb dolog, mint pl a lichi paradicsom, okra, földicseresznye és gumós kömény.


És persze tartok baromfiakat, most épp 30db new hampshire jércémnél váron hogy kezdjenek tojni, a kakasok meg kukorékolni. :D

2023. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Videojátékozok és prostikhoz járok.
2023. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!