Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon szeretett volna házasodni és családot alapítani, de már kifutott az időből?

Figyelt kérdés
Hogy lehet túltenni magam rajta, ha úgy érzem, hogy az én hajóm már elúszott, és se a házasság se a gyerek nem fog összejönni? (34/N)

2023. jún. 16. 15:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
néha eszembe jut, hogy az átlaghoz képest késésben vagyok, de nem gondolom, hogy teljesen elkésve. (38/F)
2023. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Kifutott az időből? Sosincs hozzá késő. Miért nem fogadsz örökbe? Egyébként nem muszáj házasodni és gyereket vállalni. Nem mindenkinek való.
2023. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Hát azt érzem, hogy egyre inkább szorít az idő, de talán azért még ki nem futottam belőle. Amúgy van egy nő ismerősöm, aki lassan tölti a 39-et és most esett teherbe egy 55 éves férfitől. Szóval te sem vagy még elkésve.


35/f

2023. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2: Egyedülállóknak ma már szinte semmi esélyük örökbefogadni az új jogszabályok miatt. Illetve azt írtad, hogy nem mindenkinek való a család. Igazad van, de más az, amikor valaki önként nem szeretne, és más az, amikor valaki szeretne, de nem úgy alakult az élete.
2023. jún. 16. 18:36
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Van rokonom aki 2 évig csalta a férjét, majd elvált abban a reményben, hogy a szeretője elveszi. Akkor volt 31 éves Hát nem egészen úgy alakult ahogy elképzelte. Most 34 éves és nincs kapcsolata. (A szeretőjének a másik nője pár hónappal a válásuk után szült. Ők most is hol együtt vannak, hol nem.) Elkezdett munka mellett főiskolára járni. Látszólag kielégíti ez az élet. Habár mesterien színlel és hazudozik, a viszonyáról se tudott senki a szeretőjén és a barátnőjén kívül. Még amikor lebukott, akkor is tagadott mindent.
2023. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
van. egy ideig bántott. már lesz.rom, kerestem mást helyette ami kitölti az életem.
2023. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Jelen. 35 éves nő vagyok, a másodiknak üzenem, hogy dehogynem létezik "túl késő". Egy férfinak persze bármikor ráér, de nekünk biológiai korlátaink vannak. Még ha most azonnal teherbe is esnék, akkor is kockázatos életkorban szülnék. Mindig is fiatalon szerettem volna gyereket, hogy ne szüljek degenerált selejtet, ahogy anyám tette 34 éves fejjel, de ez a hajó nem szimplán elúszott, hanem zátonyra futott egy rendkívül távoli szigeten. Az örökbefogadás lenne az egyetlen opcióm, ha nem kellene hozzá a nagyságos miniszter megalázó engedélye.
2023. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező és hetes válaszoló, nektek mennyire nyomja rá a bélyegét ez az életetekre? Szívesen meghallgatnám privátban akár
2023. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
40 éves vagyok, sosem volt (még) párkapcsolatom. Nem gondolom, hogy mindig érdemes a csordát követni, merthisz látjuk, mennyi a vállás-megcsalás aránya. Úgyhogy engem ez vígasztal:).
2023. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
#8 Heteske vagyok, nagyon rányomja, elvégre semmi másra nem vágyom, csak egy funkcionális, szerető családra, ha már nekem nem adatott meg, hogy ilyenben nőhessek fel. Nincs igényem karrierre, kacsalábon forgó palotára, nercbundára, jachtflottára.
2023. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!