Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ugy hogy a regebbi...

Miért érzem ugy hogy a regebbi baratsagaimtol elvagyok tavolodva?

Figyelt kérdés
Regebb egyutt buliztunk es jol ereztuk magunkat,most meg ugy erzem semmi kapcsolodasi pontunk nem maradt.Vettem egy kocsit-ugy ereztem hogy ahelyett h gratulalnanak inkabb nem orultek neki,feltudjak hogy mostanaban inkabb csak dolgozok es veluk nem talalkozok-de ha veluk vagyok beszologatnak-nem igazab erzem azt hogy szuksegem lenne rajuk-elkezdtem uj embereket megismerni-es nem baratkozas vagy helyettesites celjabol-hanem mert ugy hozta az elet-hogy haladni akarok az utammal-es elvezem.Jobban szeretnek kotodes es elvaras mentes baratsagokat megkotni.
2023. jún. 24. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek meg a régi barátaim de nem baj mert vannak újak.Ők , a régi barátaid meg irigyek ha az autódnak se tudtak örülni, meg beszólogatnak..Nekemis volt egy ilyen barátnőm ,azóta már nem az.. és jobb is.Kerüld azokat az embereket.
2023. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!