Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más se csinál semmi értelmeset...

Más se csinál semmi értelmeset nyáron? 20F

Figyelt kérdés
nekem úgy néz ki egy napom hogy délben felkelek, csinálok egy kávét, leülök játszani 2-3-ig aztán eszek, majd megint leülök játszani és el is telik a nap

2023. jún. 30. 15:46
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

"Ha megpróbálsz beszélgetést kezdeményezni egy szimpatikus lánnyal, meg az is lehet, hogy örülni fog neki."


de az is lehet hogy nem fog örülni neki és akkor idő- és pénzkidobás volt beiratkozni

2023. jún. 30. 20:50
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadsz el semmilyen tanácsot akkor csináld azt amit eddig és vár hogy álmaid nője be csöngessen hozzád.
2023. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
csak számba veszek minden lehetőséget, pl a nyelvtanfolyam egy szerencsejáték lenne mert vagy lenne olyan lány aki bejön és nyitott lenne az ismerkedésre, vagy nem és utóbbi esetben felesleges lenne az egész, nyelvet tanulni itthon is tudok
2023. júl. 1. 19:43
 24/34 anonim ***** válasza:
90%

Te most lebeszéled magad arról, hogy csinálj bármit is, és még indokot is keresel hozzá.

Szerintem akkor maradj otthon, fordulj a fal felé és nézzél ki a fejedből, hátha attól jobb lesz.

2023. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
de én elmennék nyelvtanfolyamra ha biztosan tudnám hogy ott vár rám egy lány, csak nem tudom és nem szeretnék kockáztatni, ha van jobb ötleted az ismerkedésre akkor nagyon szívesen meghallgatlak
2023. júl. 1. 20:21
 26/34 anonim ***** válasza:
90%
Bakker, felnőtt férfi vagy de arra se vagy hajlandó hogy elmenj dolgozni. Helyette tőlünk kérdezed hogy mit csinálj egész nyáron. Xd
2023. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
kösz de végzettség nélkül nem fogok csicska melót végezni szar fizetésért
2023. júl. 1. 20:33
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Az életben semmi sem biztos, csak az, hogy van kb. 70-80 évünk, és megyünk a lecsóba. Csinálj valamit, abból lesz valami. Ha nem csinálsz semmit, abból semmi sem lesz.


Én középiskolában kosarazni és atlétikára is jártam, mindkettőn ismertem meg néhány embert. 16 éves koromtól jártam diákmunkára, ott is sok embert ismertem meg. Amikor annyi idős voltam, mint te, kung-fu edzésre jártam, ott például a páros gyakorlatoknál kötelező volt testi kontaktust létesíteni a pároddal, aki lehet egy lány is. Nekem az egyik csaj kis híján kiütötte a fogamat semi-kontakt gyakorlaton, az például vicces volt.

Egy időben sokat görkorcsolyáztam, ha találkoztam az utcán más korissal vagy deszkással, és szimpatikusnak tűnt, simán leszólítottam és beszélgettem velük, egyik sem küldött el sosem.

Volt olyan is, hogy csak fogtam magam, felültem a bringára, elbicajoztam a 30km-re lévő halastóhoz, hazafelé megálltam pihenni egy hídnál, ott álldogált egy lány, elkezdtem vele beszélgetni, és igaz hogy nem lett belőle semmi, de ez is egy plusz tapasztalat.

Később mellékállású egyéni vállalkozóként üzemeltetettem olyan szolgáltatást, ami kérésre házhoz is ment. Na akkor tényleg nagyon sok embert ismertem meg, néha még ma is felhívnak, pedig már több, mint két éve nem csinálom. A 17 évestől kezdve a 70 évesig nagyon sok embernél jártam, sokakat megismertem, és több emberrel is lehetett volna mélyebb kapcsolatom, ha akartam volna.

Politikai aktivista is voltam egy időben, rendszeresen összejártunk, volt Facebook csoportunk, a helyi önkormányzati tagokkal és az országgyűlési képviselőjelöltekkel gyűjtöttünk aláírásokat az utcán, este elmentünk teázni, nyáron fagyizni...

Mindezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok szociális típus, ráadásul ronda is vagyok.


Ennyi tudok mondani, hogy számodra mi lehet releváns, az nyilván függ attól is, hogy hol élsz, mi érdekel, mivel szeretsz foglalkozni...

2023. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
a sportok nem érdekelnek, soha nem görkoriztam vagy deszkáztam, nem is akarok, a politikát úgy kerülöm ahogy csak tudom mert csak felbasz, szóval ezek közül egyik se nyert
2023. júl. 1. 21:40
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Akkor tudod mit?

Nyugodtan feküdj az ágyban egész nap, nézd a meséket. Miközben a szüleid etetnek, mosnak rád, eltartanak.

És ez így fog menni évekig...

2023. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!