Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más se csinál semmi értelmeset...

Más se csinál semmi értelmeset nyáron? 20F

Figyelt kérdés
nekem úgy néz ki egy napom hogy délben felkelek, csinálok egy kávét, leülök játszani 2-3-ig aztán eszek, majd megint leülök játszani és el is telik a nap

2023. jún. 30. 15:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Mit eszel? Ki mossa ki a gatyadat?
2023. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok nagyon mit csinálni de legalább edzek itthon. Csak olyan székrekedésem van hogy haldoklok:.)
2023. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Akinek van valamilyen terve az délnél előbb fel kell és a megvalósításán dolgozik.

Ha neked ez megfelel akkor nincs gond, ha nem jó ez így akkor találj ki valamit és mozdulj is ki.

Most használd ki azt hogy még diák vagy, légy szabad, élj, utazz hiszen van diákod így sokkal olcsóbban ki tudsz jönni.

Ha nincs pénzed akkor menny el dolgozni pl jövő hónapban, aztán augusztusban pedig mozdulj ki és szórakozz.

Ha van rá lehetőség akkor kérj kölcsön vagy kérj csak úgy pénzt, talán még most adnak a közeli hozzátartozók valamennyit, később már nem fogsz tudni kérni tőlük.

2023. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
nekem ez megfelel csak egy barátnő kéne még
2023. jún. 30. 16:00
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Akkor tinderezz, v jarj el ismerkedni estenkent, ha meg nincs buiznj penzed vallalj vmi diakmelot.
2023. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hol lakik az ember. Van az a hely, ahol ha a cipod fel tudod huzni, kilepsz a hazbol es ellenallhatatlan a gondolat, hogy legalabb jarj egy nagyot. Aztan meg veletlenul osszefutsz valakivel, es jonnek a tortenesek.
2023. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

4. Ahoz ki kellene mozdulni.

Ha a négy fal között vagy ne várj csodát, szerinted majd házhoz megy?

Sok embernek kellene valami.

Van az a fajta ember aki az égvilágon semmit sem tesz azért hogy megvalósuljon az amit szeretne, csak várja a csodát és panaszkodik, te ne légy ilyen.

2023. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudok, túl meleg van.
2023. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
de hova mozduljak ki? nem vagyok társasági ember
2023. jún. 30. 16:09
 10/34 anonim ***** válasza:
47%

8. Ezt mond azoknak akik kint dolgoznak.

Nem akkor kell menni mikor a legnagyobb meleg van..

2023. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!