Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Majdnem megvan minden amire...

Majdnem megvan minden amire szükségem volt viszont egyetlen 1 dolgot nem tudok elérni mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van saját autóm, házam, mindezt hitel nélkül már szerencsére, magas végzettségem jó munkahelyem azonban valahogy az igaz szerelem sosem talál rám. Volt már barátnőm 2 évig jártunk a legutóbbival én már úgy voltam hogy ő az igazi de végül megcsalt engem és lelépett tőlem. Pedig mindent megadtam neki amit csak tudtam.. szoktam ismerkedni stb de tényleg valahogy mindig csak a barátzónába kerülök mert én mindig egy nagyon jó barát vagyok.


Örülök az "életben" elért sikereimnek mert tudom hogy sajnos másnak nem adatik meg de az ismerőseim közül már kb mindenkinek gyerek van vagy épp tervezik vagy most jött össze valakivel szóval ja csak én vagyok ilyen szerencsétlen barátnő szerzés terén.



2023. júl. 2. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon igaz. Te vagy egyedül szerencsétlen.
2023. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Küldj képet, elmondom szívesen a véleményem.


23/N

2023. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Megvan mindened, de a legfontosabb, ami a lényeg, az nincs. És ez önmagad.
2023. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2es köszi de innen nem szeretnék ismerkedni senkivel se. :D amúgy én 24/F vagyok. Még ha egymásra is találnánk lelkiekben 100% hogy az ország másik felén laksz hozzám képest 😂
2023. júl. 2. 20:41
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

4. Van párom, ismerkedni nem szeretnék.


Véleményt írni már ismerkedésnek számít?! Most válaszoltam egy másik kérdezőnek is, hogy szívesen segítek neki. Ez semmibe nem kerül. Szépségápolási tanács, ami akár a férfiaknam is beválik.

2023. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
csak ne kerüljön sokba. Nyomhatod mindenkinek, hátha érdekel.
2023. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
6. Inkább privatban, mert nem tudom neked vagy a kérdezőnek mi a baj. Szerinted minden problémára ugyanaz a megoldás?
2023. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
#7 es ha nem a kinézettel hanem a személyiséggel van a baj mit segít a kép?
2023. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
8. Én külsőlegesen tudnék adni tippeket. Nőként rengeteget küzdök ezért, mai napig.
2023. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
24 évesen megvan minden.. aha persze.
2023. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!