Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Borzasztó magányosnak érzem...

Borzasztó magányosnak érzem magam akárhogy próbálkozok nem találok barátokat. Neten is próbáltam ismerkedni de mindig messze élnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Munkahely? Iskola?
2023. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Pszichoterápia az első. Minden más utána lesz.b
2023. júl. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
"mindig messze élnek" - ezek szerint nem mindenki mással van baj, hanem te élsz a világ végén. Ha úgy érzed, hogy ez akkora probléma, mint amilyen hangsúlyosnak itt írtad, akkor költözz el.
2023. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Legyél gazdag és egyből sok baràtod lesz. Amúgy meg nem hamis barátok kellenek hanem 1 barát de az őszinte legyen
2023. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 gondolkodom a költözésen de az első értelmes település 130km-re van tőlem és nem tudom hogy indulhatnék nek8
2023. júl. 4. 08:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? Melyik megyéből? Hány éves? Ezeknek tudatában könnyebb azért ismerkedni, barátkozni. Esetleg próbálj onnan ismerkedni ahová költözni szeretnél.
2023. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shaddark ***** válasza:
100%

Én is a költözést javaslom. Munkahely, iskola... a szokásos ismerkedési helyek, hobbihoz kapcsolódó ami azért jó mert alapból van miről beszélgetni. Próbálj meg rájönni mit szeretsz (test edzés, festészet, tánc...) és egy olyan közegben ahol hozzád hasonlók vannak.

De ha jól értem ilyesmi nincs ott ahol élsz, így maradsz magányos vagy költözöl emberek közé. Bátorság, jó lesz. A környezet változás a legtöbb esetben amúgy is jó hatással van az emberekre, nyitottabbá, befogadóbbá válnak általában.

2023. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz, hogy 130km az első " értelmes " település?
2023. júl. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten.
2023. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!