Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van az egész életből!...

Elegem van az egész életből! Próbáltam ismerkedni hogy legyen barátnőm, de csak az ön bizalmam ment el. Minden napom maga a pokol. Mit csináljak? 25f

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Ismerkedj fiúkkal
2014. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kőssz de nem
2014. dec. 27. 16:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sport. Nem könnyű benne elérni sikereket, de nem is olyan nehéz, hogy feladd. El fogsz vele érni sikereket, amitől jobban érzed magad, a külsőd is változni fog, attól meg az önbizalmad fog nőni. Tapasztalatból beszélek, adj neki egy esélyt.
2014. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress más elfoglaltságot! Nem csak a nőzésből áll az élet. szerencsére ennél azért szerteágazóbb.


Akiért a szívemet-lelkemet kitettem annó, az sz@rba se vett, olyat választott helyettem aki 2 hónap után annyira megverte, hogy kórházba került állcsonttöréssel. Mi volt rá a válasza? visszament hozzá, mert szereti.


Eme mondat engem annyira sokkolt, hogy én már 3 éve nem töröm magam értük, nem érik meg az erőfeszítést.


26F

2014. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szard le a nőket!

Egy idő után úgyis tapadni fognak!

Állj rá a vasakra!


https://www.youtube.com/watch?v=qx_AAmRQvgs

https://www.youtube.com/watch?v=CxgLqf15-pY


És egy kis zene is hozzá ;)


https://www.youtube.com/watch?v=reAZiJlEuL8

2014. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam el foglalni magam de nem kötött le semmi.Minden reggel azzal a gondolattal kelek,hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen a csajozásba,egész nap ez jár a fejembe.És már semmihez sincs kedvem.
2014. dec. 27. 16:50
 7/15 anonim válasza:
Ne görcsölj ezen annyit, mert megkattansz. Foglald le magad valamivel. Valami ugyis lesz előbb-utóbb.
2014. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! sajnos nincs kiút, vagyis de van rá pár százalék esélyed
2014. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Írj egy legalább (!!!!) 50 tételes listát a saját jó tujaldonságaidról (lehetnek egészen apróságok is), és egy másik, szintén legalább 50 tételes listát arról, hogy milyen jó dolgok vannak az életben.

Lehet, hogy fura ötlet, de tényleg próbáld ki, jobban fogod érezni magad tőle.

2014. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy jó kedvem lenne tőle.Attól még semmi se változna.
2014. dec. 27. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!