Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Impotens férfiként milyen...

Impotens férfiként milyen céljaim lehetnek az életemben?

Figyelt kérdés
Igazából azt látom hogy az emberek legfőbb célja a társkeresés, párkapcsolat, családalapítás, gyereknevelés. Akinek nincs is gyereke az is igyekszik párt találni és vele tölteni a szabadidejét. Én viszont impotens vagyok, mindig is az voltam, nem is érdekel a szex, egy nő sem vált ki belőlem szexuális vágyat. Eddig ellavíroztam mindenféle bugyuta időtöltéssel, viszont közel a 30hoz egyre nehezebben tudom elképzelni, hogyan tovább.
2023. júl. 4. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél, ugyanúgy ismerkedhetsz nőkkel, hiszen a nők között is vannak olyanok, akik valamilyen oknál fogva nem vágynak a szexre (például aszexuálisok vagy valamilyen trauma érte őket).

Egy párkapcsolaton túl is számtalan dologgal foglalkozhatsz: a munkáddal, a tanulmányaiddal, önkénteskedéssel, a hobbijaiddal, az utazással, a családoddal és a barátaiddal. Neked kell tudnod, hogy mik tesznek igazán boldoggá és kiteljesülté.

2023. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%
Például elmehetnél papnak. Persze, aki nem kapott vallásos neveltetést, úgy nehezebb. Keresztelés, hittan, bérmálás, stb. végig kell járni.
2023. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Önkénteskedj. Új embereket ismerhetsz meg ezzel, közben jót is tehetsz
2023. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
építs egy árvaházat ghanaban
2023. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Az első és a harmadik kommentelő véleményével tudok egyet érteni.

Nehéz helyzetben vagy, mert a világ elég túlfűtött hely lett, ahol napi szinten szem elé tolják a szexualitást.

Nekem volt egy 2 éves szexmentes időszakom. Abban az időben nagyon sokat foglalkoztam művészettel. Írtam, rajzoltam, festettem. Az alkotás iszonyúan jól esett. Azóta sem volt még olyan remek időszakom.

A másik a természet közelsége, ami segített. A túrák. Erdők, távoli szántóföldek meglátogatása. Sokszor egész napokra elvonultam a kutyámmal, és csak mentünk és mentünk. Sosem volt cél, mindig csak a szép felé indultunk. Ez is egy kifejezetten jól eső időtöltés volt.

2023. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem mindegy, hogy valaki impotens, vagy szexmentes életet élő férfi.

Én utóbbi vagyok öt éve és nem viselt meg mentálisan.Ugyanúgy,ahogy az 5-ös válaszoló, rengeteg séta,kirándulás,túra.Sajnos már nincs kutyusom,így magamban megyek.De emellett a hobbimra is sok idő jut,feledteti azt,hogy sem párom, sem pedig barátom nincs.


Bpesti ffi

2023. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Örülj neki, el se hiszed mekkora mázlista vagy. Sokkal rosszabb az mikor szeretnél barátnőt de sose lesz mert nem vagy elég gazdag...
2023. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így látom, ahogy te. Manapság már minden akörül forog, hogy a legnagyobb érték az, ha van párkapcsolatod, megkérték a kezedet stb.. és ha neked ezek közül egyik sincs az életedben lenéznek, olyan érzést keltenek benned, mintha te értéktelen lennél, holott pl. karrier szempontjából sikeres vagy. Ezt nőként rosszabb megélni, mint férfiként, mert gyakrabban kapunk “van barátod? mikor tervezel gyereket?” és társai kérdéseket.
2023. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy halom aszexuális nő. 90%-uk arra panaszkodik, hogy a pasik többsége még akkor is a szexet erőlteti, ha tisztában vannak vele, hogy a másik aszex. A köreikben érdemes próbálkozni.
nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!