Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerencsésnek érzem magam,...

Szerencsésnek érzem magam, amiért férfiként ocsmány vagyok és nem lett párom. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt még lázasan kutattam, illetve próbáltam ismerkedni nőkkel. Kivétel nélkül visszautasítottak. Sajnos némelyik elég durván beletaposott a lelkembe. Rájöttem, hogy a legtöbb nőnek magas elvárásai vannak, illetve teljesítményt várnak el pl a szex terén. Elegem lett, kikészültem, és feladtam. Eltelt több, mint 10 év. Persze ebben az időszakban nem volt még alkalmi kapcsolatom sem, sőt ki sem mozdultam, csak dolgozni. És eleinte rossz volt, illetve hullámzott. Vágytam is rá meg nem is. Fájt, amiért mindenkinek sikerül, meg jobban néznek ki. 42 vagyok. Elmúlt, és így visszagondolva, nem bánom, hogy nem lett senkim.

2022. okt. 9. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
" teljesítményt várnak el pl a szex terén. " Elképesztő, hogy mik vannak!
2022. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah... meghibbantak a sok pórnó nézésben.
2022. okt. 9. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanaz vagy, aki mas kerdesekben is leszolja es szidja a noket. Ha ennyire tulleptel, akkor miert irogatod ezeket a boduletes marhasagokat? De komolyan.
2022. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem szidtam senkit. És azt írok, kérdezek amit akarok. Meg itt hol van hogy leszólom?
2022. okt. 9. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nő vagyok, de csak az előnyét látom a ronda külsőmnek. A férfiak képesek szimplán kollégának vagy ismerősnek látni, és tudok velük normálisan együttműködni, kommunikálni. Nem az van, hogy csak egy lyuk vagyok és levakarhatatlanul nyomulnak rám. Az utcán tudok nyugodtan sétálni, mert nem ordibálnak rám, hogy "de megb***nálak". Kapcsolatot sem akar tőlem senki, aminek szintén örülök, mert én sem szeretnék. A kapcsolatok 90%-ában olyanok a felek, mint a sziámi ikrek. Egy szoba, egy ágy, csak közös program (mindegy hogy családlátogatás vagy haverokkal bulizás). 1 napot se bírnék ki így.
2022. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Minden esetre az emberiségnek nagy szerencse, hogy ennyi ésszel ne szaporodsz
2022. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

6

az viszont nagyon nagy balszerencse volt hogy a szüleid szaporodtak

2022. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Van ismerősöm, aki a 40-es éveit tapossa és még szűz is. Azt mondja ő döntött így és ő boldog.


Bár nem is hozza szóba, hogy a magas elvárások miatt nem talált senkit, ő egyszerűen nem is keresett soha, mert valóban az ő döntése volt és nem csak megkeseredett.

2022. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam, de hát végül is érthető, hogy nem sikerült. Így kénytelen voltam beletörődni. De mint írtam, az elején nagyon rossz volt.
2022. okt. 9. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak nem értem itt az oldalon a hozzád hasonló (bocs) férfiakat. Én szétnézek a környezetemben és még a legocsmányabb, legcsóróbb pasinak is van nője.
2022. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!