Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiként,ha valaki nem...

Férfiként,ha valaki nem magasan képzett,akkor hátrányban van a nőkkel szemben a munkaerő piacon?

Figyelt kérdés
Jól látom,hogy nőket nagyobb eséllyel vesznek fel,képzettséget nem igénylő munkára,amihez mondjuk elég az érettségi is?
2022. ápr. 16. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha valahova elég csak az érettségi, miért gondolod, hogy felvennének téged, ha egyetemi diplomával rendelkeznél?
2022. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem úgy értette a kérdező, hogy két érettségivel rendelkező személy közül nagyobb eséllyel vesznek e fel nőt.

Fizikailag megterhelő munkánál a férfiak vannak előnyben, egyéb esetben a nők.

2022. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen melóra. A monotonitást a nők jobban bírják, sori melóra alkalmasabbak, de nehéz fizikaira a férfiakat veszik fel. Vagy műszaki területre, mert nem hiszik el, hogy egy nő is tud szerelni.
2022. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na igen.

De ki akar nehéz fizikai munkát végezni?

Nők biztosan nem.


A legtöbb munkanélküli ismerősöm férfi.

A nőket szinte bárhová hamarabb felveszik.

2022. ápr. 17. 03:38
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha nincs rendes szakmád és tudásod akkor hátrányban vagy azokkal szemben akiknek van.

Hogy miért a nőkre vetíted ki a kérdést az nem értem.

2022. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Az irodai asszisztensek,pultosok,pénztárosok többnyire nők..

2022. ápr. 17. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

#6 nem kötöszködésnek mondom de én nem ezt látom. Sok férfi van, néhol majd felé felé arányban. De most ne egyes szakmákat hozzunk mert ez nem informatív így. Valóban több óvónő van mint férfi. De több a férfi a rendőröknél mint a nő.

Nem értem ezzel a válaszal mit akartál mondani.

2022. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy a kérdező írja, mivel jobban mutatnak így persze hogy őket válasszák a sok jelenkezőből. Ez persze a csinos nőkre érvényes.
2022. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!