Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol rontottam el???

Hol rontottam el???

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon túlsúlyos voltam és ezért nagyon gátlások alakultak ki bennem, önbizalomhiány stb. , azóta lefogytam meg egészségesen elek , barataim mindig is voltak igaz nem sok. Kapcsolatom soha nem volt mert keptelen vok kezdeményezni pedig már nem vok kover és olyan rosszul erzem magam már az ongyilkossagon is elgondolkoztam 22/F
2023. júl. 15. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Olvass önfejlesztő könyveket. Javítja a szókincsed a helyesírásod és a mentális egészséged.
2023. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Ott rontottad el hogy képtelen vagy kezdeményezni. Ha ez megvan akkor jönnek a lányok is vele.
2023. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Először is rendezd saját magad problémáid, legyél egyenesben. A szorongásod miatt van ez a visszatérő gondoloatod, és nem tudsz kezdeményezni. Nem is jó, hiszen elég demotivált egy olyan ember társkeresésben, akinek öngyilkosságon jár az esze. Tisztességtelen is lenne egy társsal kapcsolatosan.
2023. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!