Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viselnéd ha 25 évesen...

Hogy viselnéd ha 25 évesen még nem lett volna barátnőd?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és még egyszer sem volt kapcsolatom. Rossz látni hogy mindenki utazgat a párjával én meg egyedül vagyok. Aki tetszik lány ő meg pont letojik éli életét bolodogan én meg sokszor szomorú vagyok miatt mert megszerettem.
2023. júl. 15. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Azt gondolom, hogy ha valakinek ennyi idősen még nem volt kapcsolata, ott valami komoly gond van a toronyban, vagy túlságosan válogatós. Persze, az is lehet, hogy az illető nem akar kapcsolatot, de ez a te esetedben szemmel láthatóan nem áll fenn.
2023. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne keseredj el, nekem 26 évesen volt az első. Azt hittem, hogy már sosem lesz, aztán lett :)
2023. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én 30 éves vagyok és senkim sincs olyanok voltak hogy összejártunk beszélgetni utána szétváltunk. Kapcsolatnak az ilyen nem is nagyon mondható szerintem én már így halok meg.
2023. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
menjetek egy prostihoz legalább ez legyen meg én így vagyok vele
2023. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok és nem volt sose, nem mondom hogy néha nem gondolok rá, hogy milyen jó lenne de alapvetően már annyira nem izgat a dolog mint mondjuk 4-5 éve.
2023. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Aterzem én is szoktam Dalmat kívánni :((((((((((
2023. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24 vagyok,eddig nagyon nem volt senkim.Már igazából elkezdtem berendezkedni az egyedül élésre és készitem magam fel rá amennyire lehet.Most az lett sz élet célom,hogy boldoggá tegyem magam.Nyilván ez egyedül nagyon nehéz,de volt már pár ember akinek sikerült...
2023. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7 ugyan ez csak 27 vagyok
2023. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!