Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy birkóztok meg a mindennap...

Hogy birkóztok meg a mindennapokkal?

Figyelt kérdés

Jelenleg a depresszió szélén táncolok.

Munkanélküli vagyok és nehezen találok állást, pedig rengeteg helyre jelentkezem. Minden nap várom az éjjelt, míg alszok addig sem vagyok ezen a világon. Utálom ezt a rendszert, hogy a sz@rt is kitapossák belőled. Jó munkát nehéz találni.

Jelenleg itthon vagyok. Próbálok a hobbimnak élni, de ilyen pánik szerű rohamok jönnek rám, hogy mi lesz a jövőmmel. Félek rettegek. Ma reggel már gyomorrögcsel ébredtem. Párom nincs, sose volt.

Valamiért nem kellek a nőknek. (Ebbe is rohadtul belefáradtam és beleuntam.) Megjegyzem szívesen dolgoznék de nem alkalmaz senki. Mindenféle hülye ürügy révén elszoktak küldeni, vagy nem is válaszolnak.

Kezdem feladni ezt az élet dolgot, mert ez kegyetlen ami itt van. Ezt is csak azt tudja megérteni aki munkanélküli vagy hontalan.


27F



2023. júl. 20. 12:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10

A negatív reklám is reklám. Mi lenne, ha megpróbálnád a hasznodra fordítani?

2023. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: Értelmetlen, nem akarok egy újabb Trash videógyártó lenni. A letiltott (mára már feloldott de partnerségtől megfosztott) youtube csatornámon a feliratkozók nagy része olyan értelmiségi szinttel rendelkezik, akik Herbyt vagy Molnár Krisztiánt néznek. Nagy részük drámaéhes, mások nyomorán röhögő ember. Kisebb, de ugyanúgy meghatározó részük pedig pedofil. Ilyen embereknek akarom reklámozni az új csatornám? Amibe komoly időt és energiát fektettem, hogy egy egész minőségi gameplay tartalmat csináljak? Bocsi, de nekem azok a felsorolt emberek nem kellenek, hogy tönkretegyék a dolgokat. Inkább kezdek újra a nulláról, organikus megtalálással, ahol azok az emberek találnak meg akiket tényleg érdekel az ilyen fajta tartalom és nem az én múltam csesztetésével (sebek felnyitásával) mennének el az élő közvetítéseim.
2023. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Évekkel ezelőtt, nekem a suli befejezése után nem volt munkám 8 hónapig. Iszonyú megterhelő volt lelkileg. Pont nyár volt, emlékszem esténként mennyit sírtam mikor senki se látott. Könnyű osztogatni a tanácsokat. Nekem távoli családtagok mondtak olyanokat, hogy mindent el kell vállalni,menjek kukásnak stb.Tanácsolta úgy ez az ember, akinek a gyereke se keresett munkát soha, hanem be van jelentve a családi vállalkozásba.


A depresszió közeli állapot nálam is megvan, annyi hogy én magányos vagyok és ez zavar. Hiányoznak a régi barátok nagyon. Eljárok dolgozni, hazamegyek és ennyi az életem. Most a nyár különösen előhozza bennem ezt a rossz érzést. A szilveszter a másik ilyen,amikor nagyon rámtör a magány.


Túl kell élni valahogy... Fiatal vagy még te is. Nem fogok tanàcsokat osztogatni vagy okoskodni.

N

2023. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

5! A pszichológusnak is ugyan olyan szr élete van,ráadásul mit ért ő el?

Semmit.

Akkor minek magyaráz bármiről is?

Aki elért valamit,az szólaljon meg.

Őt is megcsalja a párja,az ő házassága is tönkre megy,stb.

Rengeteg embernek piszkosul nincs nehéz helyzete,sok gyógyítható lenne.

De mégse sikerül nekik.

Nem véletlen.

Maga a tudományuk nem ér semmit,hiába van jó szándékból ebben a munkakörben.

Emberek beszélnek marhaságokról,a kedvenc színedből kitalálja hogy hány éves lehetsz,milyen személyiségtípus vagy...

Esetleg kapsz pár ezer éve nem működő tablettát.

Milyen iparág ami ezt engedi?

Az elvesztett fogyasztó az egy gyógyult beteg.

2023. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
“Otthon persze nyomnák az embert, de nincs hova.“ Ugyanez, a szüleim állandóan mondják, hogy lehetek ilyen szerencsétlen, pedig már én is diplomával jelentkeztem konkrétan egy gyárba is többek között, de sehova nem hívtak vissza. Hihetetlen ez az ország, pár megyén kívül az összes élhetetlen.
2023. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: a világon több milliárd ember él, és sajnos sok millárdan nem abból élnek, ami nem a hobbijuk. Én sem. normális munkám van, de legszívesebben tök mást csinálnék. Viszont megvan a havi fizetés, és mellette élhetek a hobbijaimnak. Ezt tanácsolom neked is: legyen normális fizetésű tisztességes állásod, mellette pedig fejleszd magas annyira, hogy végül a hobbiddal annyit tudj elérni, elég legyen ez a munka. Az is lehet, hogy nem jön be, de próbáld meg.


Aki pedig a videózásról beszél itt (Martin), változtass nevet. Én is megtettem a vezetéknevem miatt. Életem egyik legjobb döntése volt. Nem olyan bonyolult dolog, én is a 20-as éveimben tettem, itt még lehet változtatni bőven.


40N

2023. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valaki elárulná, ki ez a Martin?
2023. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnàlom amiket ìrtatok többen is, kìvànom tiszta szìvemből legyen tiètek az az ùt amit elkèpzeltetek amit megàlmodtatok!🙏 Ìgy legyen!
2023. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!