Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy birkóztok meg a mindennap...

Hogy birkóztok meg a mindennapokkal?

Figyelt kérdés

Jelenleg a depresszió szélén táncolok.

Munkanélküli vagyok és nehezen találok állást, pedig rengeteg helyre jelentkezem. Minden nap várom az éjjelt, míg alszok addig sem vagyok ezen a világon. Utálom ezt a rendszert, hogy a sz@rt is kitapossák belőled. Jó munkát nehéz találni.

Jelenleg itthon vagyok. Próbálok a hobbimnak élni, de ilyen pánik szerű rohamok jönnek rám, hogy mi lesz a jövőmmel. Félek rettegek. Ma reggel már gyomorrögcsel ébredtem. Párom nincs, sose volt.

Valamiért nem kellek a nőknek. (Ebbe is rohadtul belefáradtam és beleuntam.) Megjegyzem szívesen dolgoznék de nem alkalmaz senki. Mindenféle hülye ürügy révén elszoktak küldeni, vagy nem is válaszolnak.

Kezdem feladni ezt az élet dolgot, mert ez kegyetlen ami itt van. Ezt is csak azt tudja megérteni aki munkanélküli vagy hontalan.


27F



2023. júl. 20. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
El kéne menned pszichológushoz. Segítene rájönni, mért nem alkalmaznak sehol, és miért nem jönnek össze a kapcsolataid. Barátaid, családod van? Milyen munkakörben nézelődsz? Az állásinterjúig van, hogy eljutsz?
2023. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Túlélem.

A túlélés szó nem csak azt jelenti,hogy lepattan a golyó a ferde páncélzatról.

Azt is jelentheti,hogy épp hogy nem döglök meg.

Tehát vagy így,vagy úgy.

Egyszerűen néha ilyen napok vannak,néha jobbak vagy rosszabbak,de a végeredmény hogy életben vagyok.

Ebben az emberiségben nem találom a helyem.

De nem is érdekel már.

Ha a jó Isten úgy gondolja,hogy én így is megvagyok,akkor legyen úgy ahogy ő akarja.

Nem tudom hogy most erre mit mondjak.

Sok mindent tudnék,de akkor jövő hétig lehetne olvasni hogy én mi alapján gondolom és hogyan.

Minek hol néztem utána,miben találtam logikát is.

Ha befuccsolnék teljesen,egy kötélre tartogatok pénzt.

Már ha akciós,azt azért kivárom mert a hónap 20,azaz huszadik napján nincs már 50 ezer forintom sem.

Szerintem már 40 sem.

Hát kolléga...

Így...

2023. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Előző voltam.

Lehagytam hogy 22/F.

Na meg ezt...

Kolléga,pszichológusokkal ne foglalkozz!

Nem érnek semmit,nem az a céljuk amire gondolsz.

Könnyen átláthatóak,ha már kicsit okosabb vagy.

Semmi hasznos tanácsot nem tudnak adni.

Többet tanulhatsz máshonnan fél perc alatt,mint tőlük egy év alatt.

Időt ne nagyon fecsérelj...

2023. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna, csak én 40-es nő vagyok. Igaz nekem van egy felnőtt gyermekem, miatta nem adhatom fel, meg hat itt vagyunk, most már valahogy végig kell élni ezt a hülye életet. Te legalább még fiatal vagy, még sokféleképp próbálkozhatsz. Én még ott tartok, hogy próbálom az esti gimit végigcsinálni, hátha találok olyan melót, amit legalább fizikailag bírnék, mert ez amit művelnek itt a dolgozókkal, ez embertelen.

De kezdem egyre inkább külföldben látni a kiutat.

2023. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, mért beszélsz a pszichológusok ellen, ha egymillió százalék, hogy egyetlen percet nem töltöttél még pszichológusnál! Azt a pszichológust, aki nekiállna tanácsot adni, azonnal törölni kéne a szakmai nyilvántartásokból. Azt ugyanis kifejezetten tilos nekik! A céljuk pedig az, hogy a kuncsaft élete élhetőbbé váljon.
2023. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5 :D
2023. júl. 20. 13:30
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem lenne probléma a mindennapokkal, ha nem lennének ugyanezek a pánikrohamok a jövőmmel kapcsolatban.

Én most 23 vagyok, tavaly októberben mondtam fel egy verbálisan bántalmazó biorobot munkából mindenféle terv nélkül. Én nekem olyan hobbim van (tartalmogyártás), amiből tudnék megélhetést csinálni, de anno 2016-ban elvágtam magm ettől és egy eszméletlen rossz reputációt sikerült felépíteni magam ellen a magyar interneten. Konkrétan mondva, a magyar internet 80%-a utál. Itt GYK-n szerintem kivétel nélkül mindenki. Tehát mondhatni soha nem fogok tudni megélni abból amit szeretek. Viszont én nem akarok mást dolgozni az életemben. De sajnos anyám aki eltart nem sokáig hajlandó már ezt csinálni, azt mondja nemsokára ultimátumot ad, hogy vagy találok rendes munkát vagy hajléktalan leszek. Na ez a minden napos belengetés az, ami miatt elviselhetetlen az élet. Én pedig se nem akarok hajléktalan lenni, se nem akarok "rendes" munkát. De valószínúleg hajléktalan leszek.

A nőket én már elengedtem. Sosem lesz, de nem bánom, minek kéne?

Pszichológusnál lenni tévhit, hogy segít, meg amúgy is paradoxonkúra. Ha 1-hez jársz évekig az emberek megkérdezik, hogy miért nem próbáltál többet mert akkor az egyikük lehet segít. Ha viszont voltál többnél is, akkor az emberek azt kérdezik, hogy miért nem kötelezted el magad 1 mellett évekre? (hisz szerintük csak akkor használ) Tehát akkor most hogy is van ez? Na mindegy, én többnél is voltam hosszú évek alatt de egyik sem tudott velem mit kezdeni. Most a legújabb próbálkozik vérrel-verejtékkel, feltérképezni a munkaellenességem miértjét, kitalálni, hogy miért nem alkalmaznak sehol (hisz október óta beadtam millió+1 helyre a jelentkezésem) és miért vagyok az önsorsrontás wikipedia definíciója. Mind sikertelenül.

Tehát megértelek kérdező ha kezded feladni, én is. Komolyan elgondolkodtam az öngyilkosságon, mert ez így nem mehet tovább de változni csak rossz irányba fog.

2023. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na pont ezek miatt az értelmetlen önbebeszélő hiedelmeid miatt kell pszichológushoz járnod, 7-es! Ha csak itt pár sorban mondtál kettőt, akkor az életben van az húsz vagy 40 is. Nyilvánvalóan nem utálunk a gyakorin, merthogy azt se tudjuk, ki vagy, még összekapcsolható nickname szintjén se, az értékelésed viszont 75%. A pszichológushoz járásodról pedig nem mondanak az emberek véleményt, hiszen nem is meséled el országnak-világnak, de az egynél kitartás attól függ, hogy hatékony-e vagy sem, és azt neked kell tudnod. Ha senki nem bír veled, akkor neked antidepresszánst kellene szedned, és mindenesetre együttműködni és akarni, nélküled biztos, hogy nem megy. Csak félsz a változtatástól, mert az ismert rosszban dagonyázol, sajnálod magad, a komfortzónából való kilépés helyett. Ebben tud támogatni a pszichológus, de kilépni helyetted nem tud.
2023. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

"Mi a munkaellenességem oka? "


Én nem mondanám ezt munkaellenességnek, ez is egy normális reakció arra, ami ma a munka viágában zajlik. Ez egy okozat. Nagyon sokan nem találnak végzettségüknek, érdeklődésüknek megfelelő munkát, persze mégis igyekeznek jól végezni, de a fizetés kritikan aluli, a bánásmódról már ne is beszéljünk. Otthon persze nyomnák az embert, de nincs hova. Ez rengeteg feszültség. Nagyon kilátástalan helyzet.

2023. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnos 8-as nem nickname alapján ismernek az emberek, hanem a teljes, rendes polgári nevemen, ami ma már itt GYK-n egy szitokszó lett. Ha csak annyit mondok, hogy Martin akkor felrobban az oldal és az összes válaszoló legszívesebben a temetésemen táncolna. Tudják a facebbokom, a pontos lakcímem, szerintem már kb. mindent is tudnak, mert az önsorsrontó énem már minden információt megadott az évek során. Folyamatosan zaklatva vannak a családtagjaim. Ha csak visszagondolok, hogy kb. 2-3 millió nézettséget értek el az akkori videóim, több ezer reupload van a videóimból amik örökké ott maradnak és 20 ezres feliraktozó tábor alakult ki az akkori, még le nem tiltott youtube csatornámon akkor sajnos de, kijelenthető, hogy az életemet tönkretettem. És innen már csak az öngyilkosság segíthet.

A mostani pszichológusom jelenleg nem akar pszichiáterhez küldeni, mert szerinte teljesen felesleges az antidepresszáns nekem, bár az tény, hogy a depresszió egyik legsúlyosabb formájában szenvedek. Viszont az antidepresszáns nem fogja ezt a múltat eltűntetni mögülem és az önrsorrontást sem fogja tudni visszafordítani. És a toxikus családi légkört sem szünteti meg, az antiwork mentalitást pedig nem írtja ki.

2023. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!