Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Próbáljak barátkozni vele ha...

Próbáljak barátkozni vele ha ő nyitott felém?

Figyelt kérdés

Én 27 éves nő vagyok ő aki nyitott lenne a barátkozásra ő 40 évem felül van de rettentő fiatalos nő.

Én magányos vagyok , évek óta nincsenek barátaim, minden hova egyedül járok a gyerekemmel.

Régebben is mikor találkoztunk mindig beszélgettünk, telefon számot is cseréltünk már régen.

De nem tartottam a kapcsolatot eddig vele mert nagyon rámenős, és azt éreztem hogy csak haszonból akar velem barátkozni.

Van neki unokája és mindig kérdezgeti hogy van e már kinőtt gyerekruhám mert ők hasznát vennék.

Amúgy egy nagyon szegény család.

Aminek egyrészt örülök mert a gazdagok szóba sem állnának olyannal mint én aki szintén szegény.

Egyszer már adtam neki ruhákat, azóta már többször is kérdezte hogy van e még?

Amúgy én nagyon spúr nő vagyok, magamtól és a gyerekemtől nem sajnálok semmit, de ha nem muszáj másokra nem költök.

Lehetséges hogy ezért sincsenek barátaim.

Én imádok kapni, és szeretek adni de csak akkor ha én dönthetem el hogy mit mikor és mennyit.

Nagyon rendes csaj amúgy, ha megkérem hogy adjon át egy üzenetet valakinek, egyből szalad és megteszi a nevemben.

Gondolkodtam sokat, és arra jöttem rá hogy , úgysem tudok mit kezdeni a kinőtt ruhákkal,felesleges sajnálni bárkitől is, nem tartogathatom örök életig, úgyis tönkre mennének egy idő után ha nem a megfelelő helyre teszem , és az is divat függő, mindig változik a divat.

Ha hasznát vennék akkor miért ne?

Hátha bővebb lenne az ismertségi köröm, és megismerkedhetnék a lányával is.

Szerintetek megpróbáljak vele ismerkedni?

Kihasználni jobban senki nem tud, ha nincs miből, igaz?

Fiatalkoromban sok olyan barátnőm volt hogy csak addig ültek a padba mellém míg volt édesség ha elfogyott mentek az igazi pajtáshoz.

Ezért félek is a barátkozástól, a kihasználástól.



2015. ápr. 9. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz vele ha megpróbálod. Hatha te is jobban éreznéd magad.
2015. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtam megpróbálhatod,nem érdemes félni,bármikor visszakozhatsz.
2015. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!