Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az árufeltöltő az egy lenézett...

Az árufeltöltő az egy lenézett, haszontalan munkakörnek számít?

Figyelt kérdés

Ha igen, miert?


Csak mert Shrek mindig ez emlegeti, hogy ő nem csak egy árufeltöltő



2023. jún. 18. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Mert a közhiedelemben az van, hogy mindenkit le kell nézni, akinek nincs felsőfokú papírosa.

Abba azonban már nem gondolnak bele, hogy az áru nem rakja ki magát a polcra, valakinek azt is meg kell csinálni.

Ja, amúgy egy animációs filmből nem kéne következtetéseket levonni, mert könnyen lehet az az "árufeltöltő" egy durva félrefordítás is.

2023. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert Shrek mindig ez emlegeti, hogy ő nem csak egy árufeltöltő"


Ez melyik részben volt? 🤔 Légyszi megírnád nekem?


Kérdésre a válasz: nem, mert ha nem lennének árufeltöltők, akkor tök üresek lennének a boltok polcai.

2023. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Az árufeltöltőnek nem kell szakképesítés, emiatt sokan úgy gondolják, hogy oda az megy, akinek nincs tehetsége semmihez vagy diák.
2023. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Akik lenéznek másokat, azok nem túl okosak, hiába hiszik azt magukról.
2023. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a Shrek című animációs filmben Shrek, hanem ha így jobban tetszik “kis pocak, 170/100”, aki folyton vékony, szép nőt akar.
2023. jún. 18. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én töltöttem árut diplomával is, mert amikor nem vettek fel sehova, akkor sem halhattam éhen. Egyébként én szívesen csináltam, mert értelmes, produktív munka.
2023. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Értelmes? Árufeltöltés minden, csak nem értelmes. Azért rakod a polcra, mert raklaposként nem fér el ennyi áru a bevásárlótérben. Ez minden csak nem értelmes.
2023. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok vallásos, de az Egyiptom hercege c. filmet imádom, és van az egyik dalban ez a rész:


"És a kő mely fenn van a hegy ormán,

Lehet fontosabb talán,

Mint az ezer másik társa,

Kire ő büszkén feláll?"


Teljesen igaz. Minden munka fontos a maga módján. Az árufeltöltés sem kevesebb a másiknál. Az orvos életeket, az ügyvéd jó esetben segít nem dutyiba kerülni, takarítók nélkül ragadnánk, szemétszedők nélkül úsznánk a szemétben, árufeltöltők nélkül pedig az egész ország szitkozódna, hogy miért nem tudunk mit levenni a polcról, vagy hogy miért dobozokból kell előkotorni a kívánt terméket. Így is halom másoktól a panaszkodást, hát ha még nem lenne sehogy kint, vagy csak dobozokban, aztán oldd meg magad.


Nem kell hozzá nagy szakmai tudás, az igaz, de nem ez alapján ítélendő valakinek a képességei, tudása.


Apám nem végzett egyetemet. Anno a haverjaival beszélgetésbe keveredtek, és a végén megmondta a magáét annak nagypofájú, diplomás pi**ának. Nem ordított, nem csapkodott. A nő kérdezte, hogy milyen egyetemre járt (nagyon adta, hogy papírban mérendők az emberek). Apám kereken megmondta, hogy neki szakmája és érettségije van. A diplomás nagyasszony szája kvázi a földet súrolta, apám pedig elhúzott. A haverjai mondták őméltóságának, hogy azért tud annyi mindent, azért van sokrétű véleménye, mert a szórakozóhelyen jelenlévők között aligha lehet olyan, aki nála többet olvasott.

2023. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Általánosan szerintem nem.

pl én se gondolom annak, és szerintem a legtöbb ember nem gondolja annak

2023. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Lenézett mindenképp, haszontalannak viszont nem. Tehát inkább tényleg csak az, hogy ez is ilyen zéró agyas munka, csicskaság.
2023. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!