Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tanácsot szeretnék ebben, mit...

Tanácsot szeretnék ebben, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Habár nem engedi az oldal, szeretnék köszönni, úgy gondolom így tiszteletteljes. Sziasztok, tanacsot szeretnek kerni elengedessel kapcsolatban. Elore szolok, hosszu lesz.

A lannyal 2019 ben ismerkedtem meg, akkor kapcsolat lett belole, ami egy evig tartott. Utana ketszer szakitottunk es mindketszer ujrakezdtuk, gondolom senkit sem fogok meglepni, nem mukodott, harmadjara is szakitas lett a vege.

A kapcsolatrol: az elejen minden jol mukodott mondhatni, a holgy mar akkor is olyan volt, hogy programozas talalkozas teren nem mukodott, alig talalkoztunk, nem volt kedve semmihez, de en megis szerettem es kozben meg olyanok voltunk mint ket legjobb barat, egyszeruen boldogga tettuk a masikat. Aztan a vegere teljesen toxikussa valt, nem talalkoztunk, nem akarta, hogy ki legyen mondva h egyutt vagyunk, mert majd akkor ha mar minden jo, addig ne. Helyettem folyamat egy idosebb baratnojevel volt, es annak a lanyara vigyazott kb. Nem volt szexualis eletunk, nem csinaltunk semmit, mert neki semmihez nem volt kedve velem kb, de mindenki massal igen.. a lenyeg, ez 4 evig tartott igy kisebb szunetekkel . Mindvegig ereztem, hogy ez igy nagyon nem jo, megis benne maradtam eddig, hiaba nem mukdott. Utoljara most ket honapja lett vege, nem tul szepen valtunk el, szomoru voltam de ereztem, hogy ez a helyes ut. Mostanaban tartok ott, hogy megint nagyon hianyzik, es nem tudok egyszeruen uj lanyok fele nyitni, mert mindenhol ot latom. Termeszetesen addig nem is probalkozom, senkit sem akarok atverni. De abban szeretnek tanacsot kerni, ha mar valaki volt ugy, hogy hiaba volt egy toxikus kapcsolata, szerelmes maradt, mi segitett neki? Ennek a dolognak harmadjara semmi ertelme nem lenne, viszont szeretnek tullepni vegre. Igen, sportolok, igen van hobbim, lefoglalom magam, nem kovetjuk egymast mar sehol. Az alap dolgokat megtettem, viszont itt mar segitsegre van szuksegem, hogy ennyi nehez egyutt toltott ido utan is ragaszkodom hozza, ott mar valami nem oke…

Igazabol egy kivulallo siman kinevet es hulyen nez ram, hogy a dolgok amiket muvelt velem , utana en meg ezen gondolkozom, hogy hogy felejtsem el es nem utalom mar reg, de ez ennel sokkal nehezebb. Tudom, ido ido ido.. de ez ennel mar sokkal osszetetebb , lehet nincs erre gyogyszer, de tanacsokat szivesen meghallgatnek..



2023. aug. 13. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy szereted. Még ha távolról is. Nem kell mindenkit elfelejteni, kitörölni vagy úgy tenni, mintha nem létezne. Szereted, teljesen rendben van. De mást is lehet szeretni. Éld ki másokon azt a szeretet, ami benned van. Mond el a barátaidnak milyen fontosak számodra, anyudat ölelgesd meg stb.

Szeretni csak az tud, akinek van mivel. Ritka!

Vagy ha végképp nem megy pszichológus.

2023. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid idő telt még el a szakításotok óta, ne akarj még ismerkedni. Éld az életed, tanulj/dolgozz, sportolj, szórakozz, tölts időt a barátaiddal, próbálj ki valamit, amit régóta szeretnél stb. Szakemberhez is fordulhatsz, ő segít rendszerbe szedve átgondolni, megfogalmazni magadnak, mit/miért "szereted" ez a lányt, holott a leírásod alapján ő nagyon nem így érez irántad. Írhatsz naplót is, az is segíthet. Boldoggá tettétek a másikat, de már az első évben is voltak problémáitok azzal, hogy közös programjaitok legyenek? Került téged, mindenki mással szívesebben volt stb.? Akkor mégis MI tett téged boldoggá vele kapcsolatban? Általában ilyenkor nem látod a valódi arcát, hanem egy álomképhez ragaszkodsz.
2023. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első : Koszonom, hogy ezt leirtad! Jol esett, es igazad van! Annak kell kimutatni aki ertekeli :)
2023. aug. 14. 10:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Masodik : az tett boldogga, amilyen az elejen volt, meglepett dolgokkal, felhivott, erdeklodo volt, sutott nekekm, egyutt mindig jo kedvunk volt, eltudtunk hulyeskedni mint ket haver. Aztan ez megvaltozott, azt ereztem hogy ez mas lehet, hogy vegre talaltam valakit aki mas mint a sok lany, mert ma nehez azert olyat talalni akiben megbizhatsz es stb… de a fejemben van a gond valoszinuleg ..:)
2023. aug. 14. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Na de utána megváltozott a lány, szakítottatok, aminek oka volt nyilván és egyértelművé tette, hogy nem vagy már neki olyan fontos, és az újrakezdés után sem működött a dolog. Nem írsz semmit az előéletedről, de érdemes pszichológushoz fordulni (plusz önismereti írásokat is érdemes olvasgatni), ha problémáid vannak a kapcsolatok lezárásával, elengedésével. Tudni kell helyén kezelni ezeket a dolgokat, eltenni a szép emlékeket, de megérteni, hogy ti együtt nem működtök és továbblépni. Az idő fog segíteni remélhetőleg (2 hónap vs 4 év az semmi), de ha mégsem, pláne ha voltak korábban hasonló problémáid, akkor érdemes szakemberhez fordulni.
2023. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenben igazad van, csak sajnos ezt nem ilyen egyszeru lerendezni fejben. Legalabbis nekem nem, azert erdekelt, hogy masnak mi segitett esetleg, de egyetlen dolog szerintem az ido lesz, ami ezt megoldja :)
2023. aug. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!