Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan küzdjek mag a magánnyal?

Hogyan küzdjek mag a magánnyal?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal, azóta szörnyen magányosnak érzem magam. Voltam azóta egy pár randin, ideig-óráig enyhítették a magány érzését, de nem lett belőlük semmi. Vannak barátaim, de velük se lehetek mindennap, nekik is van életünk. A szüleimre se támaszkodhatok állandóan. Most egyedül élek, és sokszor telnek el napok, hogy nem találkozom senkivel, és borzasztóan magányos vagyok. Hogyan tudnám elfogadni vagy megszeretni az egyedüllétet?

2023. aug. 17. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Mit csinálsz mikor így egyedül vagy? Van valami hobbyd, vagy valami amit szeretsz/szeretnél csinálni?

He egyedül nem tudsz boldog lenni, kapcsolatban sem. Mert mindig a másiktól fogsz függeni.

2023. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ismerkedj meg velem.
2023. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Depressziós voltam, sajnos még mindig nem nagyon lábaltam ki belőle, így nehéz lefoglalnom magam bármivel is. Olvasni szoktam vagy sorozatozni, néha elmenni sétálni, sportolni, másra nehezen veszem rá magam még mindig.
2023. aug. 17. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Magányosnak lenni: butaság, az egyedüllét kihasználni és saját javadra fordítani: okos dolog.

Ezzel nem azt mondom hogy azonnal élvezni fogod, még azt se hogy egyből el tudod fogadni.

Csak használd ki. Sétálj hosszabbakat, 3-4 óra után más szintre kapcsol az agy és olyan gondolataid és ötleteid lehetnek mint soha előtte. Jegyzeteld le őket, néha nézd vissza.

Ha sportolsz szuper, sportolj még többet.

Lehet időd teljesen rendet tenni magad körül.

Mondom, ezek nem önmagukban értékes dolgok, de ha csak néha, egy részüket megcsinálod, hálás leszel ezért az időszakért.

Az ismerkedést szerintem ne erőltesd, fölösleges is, érzelmileg vissza is üthet.

Csak tedd a dolgodat, befelé, a természetre, az élet dolgaira figyelj, és ne más emberekre.

Ez a Te pihenőidőszakod és az Élettől kaptad.

2023. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A kettesnél a megoldás, de úgy lepontoztátok, hogy én érzem magam kényelmetlenül. Kérdező, nem csak te lehetsz magányos, törődj egy kicsit a körülötted lévő emberekkel is. Ne csak saját magadra gondolj.
2023. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Széffel a kettest.
2023. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!