Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek jó ötlet nyár...

Szerintetek jó ötlet nyár helyett szeptemberben (hétközben) menni a strandra?

Figyelt kérdés

Tavaly is így csináltam. A városomban mennék biciklivel oda.

Azért mennék nem nyáron hanem szeptemberben mert akkor a gyerekek iskolában vannak, a felnőttek dolgoznak.

Reggel indulnék.

Egy kellemes nyári időjárásban szeptember elején valamikor.

Tavaly is milyen kihaltság volt, csak röhögtem rajta.



2023. aug. 25. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Jó ötlet
2023. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne!

Amikor a kisfiam a nagycsoportot kezdte, tudtuk, hogy utoljára mehetünk akkor nyaralni, amikor akarunk (mert ugye az iskolába járás kötelező). Ki is használtuk és szeptember első hétvégéje után mentünk haza a Balatonról.

A hétvégén persze megtelt a strand, mert kiváló idő volt (28-29 fok napközben, és kellemes, száraz idő, nem ilyen fülledtség, mint most), de előtte-utána mintha kibéreltük volna magunknak a strandot, annyira nem volt más, pláne délelőttönként. És az idő abszolút alkalmas volt strandolásra.

Egy korábbi évben meg kitaláltam, hogy egy népszerű kiránduló-útvonalra szept. 1-jén menjünk el. Nos, rajtunk kívül csak a szemetet szedő munkások jártak arra. Őszi és tavaszi hétvégéken pedig szinte zsúfoltság van ezen a turista-útvonalon.


Szóval igen, használd ki, hogy te nem vagy kötve az iskolai szünethez, sem a hétvégéhez, és menj ilyenkor azokra a helyekre, amik máskor zsúfoltak.

2023. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben csak azt nem értem, hogy miért röhögtél rajta. Természetes, hogy hétköznap napközben kevesen vannak a strandon. Pl ha éjjel mész kirándulni, ott sem fogsz sok emberrel találkozni.
2023. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nagyobb a csend és a nyugalom, van hely kényelmesen lepakolni, és nem izzadod magad sz*rrá három másodperc leforgása alatt.
2023. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!