Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos társaim! Ti is...

Magányos társaim! Ti is vesztek magatoknak ajándékokat pl. karácsonyra, szülinapra, vagy csak úgy?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit éreztek ilyenkor? Én mindig olyasmit veszek, amire vágyom, vagy amit jól tudok használni, szóval örülök neki. Viszont ezzel az önajándékozással mindig felerősödik bennem a magány érzése is, mert senki más nem gondol rám, csak én magamra.

2023. aug. 30. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Nem a kérdésre válaszolok, de talán hasznos lesz.


Annyi ilyen kérdést olvasok itt az oldalon, hogy emberek arról írnak, hogy teljesen egyedül vannak. De azt nem értem, hogy miért nem próbáltok meg ilyenkor az ünnepekre összejönni? Tudom, hogy nem olyan mint a saját család, de akkor is jobb mint egyedül.


Ha például karácsony előtt kiírnál ide egy kérdést, hogy lenne-e kedve valakinek együtt tölteni az ünnepeket, biztos vagyok benne, hogy találnál jelentkezőket mert sokan vagytok egyedül. Aztán ki tudja, lehet, hogy kialakulna hosszabb haverság is.

2023. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Egyedül születésnapomra lepem meg magam mindig ünnepi pizzával. De általában ennyi szokott lenni a magamnak vett ajándék.
2023. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
A születésnapomra szoktam klasszikus ajándékokat, igen. Karácsonyra inkább nagyobb értékű használati tárgyakkal lepem meg magam (mosógép, porszívó, bútor stb.)
2023. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Persze, be is csomagolom magamnak, aztán meglepődök, amikor kibontom.
2023. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak nem akarod hogy gondoljon.
2023. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek ajándékokat kapni, úgyhogy mindig magamnak veszek dolgokat. Legnagyobb öröm.
2023. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok magányos, de szoktam venni magamnak dolgokat, nem csak olyat amit muszáj, hanem amit szeretnék. Ez nem ajándék magamnak, nem meglepem magam, hiszen nyilvánvaló, hogy tudok róla.
2023. aug. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ense vagyok maganyos, igaz most nincs parom es egyedul elek de, sok a haver, csajozgatok, eljarkalok, edzek, melozok stb teljesen jo igy. Szoktam venni neha magamnak "nagyobb" dolgokat, de nem szamit h unnep van e vagy nem
2023. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Metionin ***** válasza:
100%
Születésnapomra mindig az az ajándékom magamnak, hogy azt a hetet kiveszem szabinak. Van, hogy valami apróságot veszek is magamnak, de nem mindig, csak ha van épp valami, amit máskor nem tudok beszerezni, mert pl. pont a munkaidőmben van csak nyitva az a hely. Amúgy nem vagyok magányos, van párom és kevés barátom de nekem annyi elég és nagy ünnepléseket se csinálok, 1-2 könyvet szoktam kapni.
2023. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Én mindig meglepem magam! Ha más nem egy kávéval! 👉☕


Csak a kaja! Meg esetleg ruhák, elektronikus és szépészeti cikkek.👌

De mostanában a sport cuccokra/eszközökre vagyok rákattanva!

2023. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!