Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem mindegy hogy úgy telik el...

Nem mindegy hogy úgy telik el a napom hogy egyedül töltöm vagy társasággal?

Figyelt kérdés
A nap eltelik akkor is ha van barátnőm és akkor is ha nincs.Attól hogy nincs barátnőm a nap holnap még ugyanúgy fel fog kelni.31/F

2023. szept. 8. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A napnak nem is kell barátnő, mivel köztudott, hogy meleg.

:)

2023. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 ez jó:D
2023. szept. 8. 19:23
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A nap így is úgyis eltelik de azért jobb lenne lefeküdni úgy aludni hogy volt egy jó szex
2023. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mert valaki egyedül szeret lenni és mondjuk a háta közepére sem kíván egy párt vagy kapcsolatot, na ő élvezi az egyedül létet.

Viszont van olyan is, aki egyedül depressziós lesz és nem bírja az egyedül létet. Na meg van egy 3. változat is a fenti 2 keveréke, aki pár óráig el van egy társasággal aztán utána jól esik neki az egyedül lét.

Szóval nekem mindegy neked, hogy telik a napod, de neked már nem biztos, attól függ hogy vagy boldog.

2023. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

A napnak mindegy. Bizonyos értelemben az idő egy tér. A tér megvan, és az a kérdés, hogy mivel töltöd be, mit raksz bele. Szarsz bele, vagy szépen értékes cuccot raksz bele.


Ha nem akarsz barátnőt, akkor ne legyen barátnőd, csak aztán később ne siránkozz, hogy magad maradtál.

2023. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy, hogy milyen életünk van? Úgy is halállal végződik
2023. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

6. Szerintem pont azért nem mindegy!

Hiszen ha valaki teljes életet él, boldog akkor a végén is úgy gondolja mindent megélt és elért az életben.

De ha valaki egész életében nem csinál semmit, nem éli meg az álmait, nem lesz semmi élménye az a végén baromira meg fogja ezt bánni, hogy mennyi mindent nem élt át, amit amúgy megtapasztalhatott volna.

2023. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem aztán mindegy, hogy van barátnőd vagy otthon recskázol egyedül.
2023. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

#7


Inkább a kérdezőnek szántam a kérdést. Próbáltam megérteni a logikáját.

2023. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mindegy, hogy hogy élsz, ha neked mindegy.
2023. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!